آیا واقعا میتوان با نصب افزونه کرایپتو تب( CryptoTab) و یا با مرورگر اینترنت کرایپتو(Crypto Browser) بیت کوین کسب کرد؟

کسب بیت کوین با مرورگر اینترنتی کرایپتو تب چگونه انجام میپذیرد؟آیا صرفه افتصادی دارد؟

 

«همه امیدها، رویاها، هدف‌ها و آرمان‌های شما در گرو سختکوشی شماست. هر چه بیشتر تلاش کنید، بخت و اقبال بهتری پیدا می‌کنید و برای رسیدن به موفقیت هیچ راه میانبری وجود ندارد.»

کتاب قوانین جهانی موفقیت نوشته برایان تریسی

 

این روزها در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی با تبلیغات فراوان در مورد افزونه و مرورگر کرایپتو تب روبرو میشوید،نمونه ای از این تبلیغات عبارت است از:

استخراج بیت کوین با لب تاب یا کامپیوتر خانگی

ماینینگ یا استخراج بیت کوین با گوشی موبایل آندروید یا آیفون

استخراج بیت کوین با کامپیوتر خانگی و صد در صد تضمینی!!!

استخراج بیت کوین با کامپیوتر (کاملا رایگان)

استخراج ارز رمزنگاری شده شبکه اتریوم با یک کامپیوتر

استخراج بیت کوین با کامپیوتر خانگی

آموزش استخراج بیت کوین با کامپیوتر

سایت استخراج بیت کوین

خرید دستگاه استخراج بیت کوین

نرم افزار استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین با گوشی

استخراج بیت کوین چیست

استخراج بیت کوین با موبایل


استخراج بیت کوین با لب تاب یا کامپیوتر خانگی ماینینگ یا استخراج بیت کوین با گوشی موبایل آندروید یا آیفون استخراج بیت کوین با کامپیوتر خانگی و صد در صد تضمینی!!! استخراج بیت کوین با کامپیوتر (کاملا رایگان) استخراج ارز رمزنگاری شده شبکه اتریوم با یک کامپیوتر استخراج بیت کوین با کامپیوتر خانگی آموزش استخراج بیت کوین با کامپیوتر سایت استخراج بیت کوین خرید دستگاه استخراج بیت کوین نرم افزار استخراج بیت کوین استخراج بیت کوین با گوشی استخراج بیت کوین چیست استخراج بیت کوین با موبایل 

ایده اصلی افزونه کرایپتو تب( CryptoTab) این است که در حالی که از مرورگر گوگل کروم خود استفاده میکنید، همزمان به استخراج بیتکوین نیز بپردازید،این چیزی است که کرایپتو تب سعی دارد به عنوان کاری پر سود به کاربران عرضه اش کند.

همانطور که گفتیم شما با اضافه کردن افزونه کرایپتو تب به مرورگر خود و باز گزاشتن برنامه به اصطلاح شروع به استخراج بیت کوین میکنید و همزمان میتوانید از مرورگر خود نیز استفاده کنید.در عین حال میتوانید با دعوت از دوستان خود و اضافه کردن زیر مجموع بیت کوین بیشتری استخراج کنید.این قسمت داستان بسیار آشناست نه؟! بله درست حدس زدید قسمت زیر مجموعه گرفتن دقیقا همان کاریست که شبکه های هرمی با کاربران خود میکردند.تنها فرق در این است که اکنون وارد دنیای مجازی اینترنت شده است. در قدیم و در شبکه های هرمی شما ترقیب به خرید محصولی(در اکثرموارد به درد نخور) میشدید و پولی جند برابر ارزش واقعی میدادید به امید اینکه شما هم افرادی را دعوت کنید و از طریق انها پول در بیاورید. یعنی در حقیقت از شما کلاهبرداری میشد و بعد از ان ترقیب میشدید که از افراد بیشتری کلاهبرداری کنید تا انها نیز کسانی را برای کلاهبرداری بیاورند!!!

شما با روشن گزاشتن شب و روز پی سی و مرورگر خود و مصرف برق زیاد و اصطحلاک سی پی یو، تقریبا زمانی در حدود 2 تا 3 ماه را باید برای 0.0004 ساتوشی خرج کنید. که تقریبا میشود 4 دلار!!!  که هزینه برق و قیمت پی سی شما بسیار بیشتر از این حرفهاست و عملا انجام این کار مثل خریدن سکه های بی ارزش شبکه های هرمی به قیمت گزاف است.

شرکت کرایپتو تب( CryptoTab) اظهار کرده است که کاربران میتوانند بیش از 1 بیت کوین در ماه درامد داشته باشند که هر کاربری بعد از 1 ماه استفاده از این برنامه میتواند بفهمد که دروغی بیش نیست. شما در حالی میتوانید در ماه بیش از 1 بیت کوین کسب کنید که زیر مجموعه های زیادی (هزاران زیر مجموعه) داشته باشید.که تقریبا امری محال است.البته این شرکت تعداد دقیق زیر مجموعه برای کسب ماهی 1 بیت کوین را اعلام نکرده است.

کرایپتو تب یک استخر استخراج بیت کوین است و از سی پی یو و کامپیوتر کابران استفاده کرده و با استخراج بیت کوین میپردازد.شما میتوانید از طریق پروفایل فیس بوک یا گوگل خود وارد این برنامه شوید.این ایده خوبی برای امن نگه داشتن بیت کوین های شماست.اگر به صورت اتفاقی برنامه را پاک کنید،تمام بیت کوین های بدست اورده را از دست میدهید اگر به اکانت فیس بوک یا گوگل متصل نباشید.

مشکل اینجاست که این شرکت اظهار داشته است که شما زمانی میتوانید پول خود را به کیف پولتان منتقل کنید که حداقل 0.0004 BTC داشته باشید.که همانطور که گفتیم چند ماه طول میکشد تا ان را بدست اورید.یعنی چندین ماه صرف هزینه و وقت و اصطحلاک کامپیوتر شما فقط برا یکمتر از 4 دلار!!!

شرکت کرایپتو تب قول داده است که شما در ماه 1 بیت کوین استخراج کنید اما این امر تنها با داشتن زیر مجموعه های فرآوان امکان پذیر است و اینجاست که دقیقا به یاد حربه های شرکت های هرمی می افتیم که با وعده های توخالی شمارا وادار به کلاهبرداری از بقیه میکردند. به این نوع کلاهبرداری در زبان انگلیسی Ponzi Scheme میگویند.

اگر شما در شرکت های هرمی موفق بوده اید به احتمال فرآوان اینجا هم موفق خواهید بود! در حال حاضر از این برنامه تنها در کامپیوتر های شخصی میتوان استفاده کرد و نسخه های آندروید و آیفون در دسترس نمیباشد.

چگونه با مرورگر کرایپتو تب کسب درامد کنیم؟

به آسانی و تنها با دانلود و نصب ان در کامپیوتر شخصی خود.لازم به ذکر است که این برنامه توسط گوگل یا هیچ کمپانی معتبر دیگری تایید نشده است و سرمایه گذاری خوب و مطمئنی نخواهد بود.پس بهترین کار استفاده نکردن از این برنامه است.همچنین شما میتوانید با استفاده از تنظیمات برنامه سرعت ماینینگ را بیشتر کنید، ولی این کار باعث کندی و فشار به سی پی یو شما میشود و باعث اختلال در کارهای همزمان شما خواهد شد.پرداخت ها در برنامه کرایپتو تب دوبار در روز انجام میشود و این شرکت مدارکی دارد که ثابت میکند پرداخت ها به صورت مداوم انجام شده است. یعنی حداقل در این مورد خیالتان راحت باشد!

 

در نهایت این تصمیم شماست که این برنامه را نصب کنید یا نه؟ حتی نصب این برنامه میتواند برای آشنایی شما با فضای ماینینگ در سطوح اولیه خوب باشد ولی انتظار سود سرشار از این برنامه غیر منطقی خواهد بود.بسیاری از کارشناسان خارجی در سایت های معتبر مرتبط با ارزهای دیجیتال در مورد استفاده از این افزونه و مرورگر ها هشدار میدهند .چون صاحبان اصلی این برنامه مخصوصا کرایپتو تب مشخص نیستند.شما با لب تابی که 4 تا 5 میلیون قیمت دارد نمیتوانید بیت کوین استخراج کنید.برای اثبات این حرف کافی است که فقط نگاهی به دستگاههای استخراج حرفه ای بیت کوین و قیمت های ان بیندازید!

 

 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic