مترجم همزمان ترکی استانبولی و مشاور تجاری در ایران و ترکیه


IRAN Uluslararsı İNOTEX 2017-2018 Fuarı
7.Uluslararası İnovasyon ve Teknoloji Fuarı
Uluslararası Teknoloji ve Yenilikçilik Fuarı (INOTEX-2017)


INOTEX2017 bir bakışta:
Uluslararası İnovasyon ve Teknoloji Fuarı'nın (INOTEX 2017) 7. dönemi 23-26 Mayıs 2017'de Tahran'da yapılacak. 25'den fazla ülkeden 120'den fazla müthiş teknolojik firma ve 60 İranlı şirket bu etkinliğe katılacak ve en son teknolojik başarılarını ve yeniliklerini aşağıdaki özelliklerde sunacaklardır.


iran inotex posteri fuar 2017 2018

Petrol, Gaz ve Petrokimya, Endüstriyel Otomasyon ve Akıllı Sistemler; Biyoteknoloji ve Tıbbi Ekipmanlar; BT ve BİT, Nanoteknoloji, Yenilenebilir ve Yeni Enerjiler, Havacılık

Tarih: 23-26 Mayıs 2017

Salon No.44 (Persian Körfezi Salonu), Uluslararası Fuar Alanı, Tahran, İran
Çalışma saatleri
09:00 - 18:00
180
Hedef Kabin Sayısı
300 kişi
Hedef Katılımcı Sayısı
Rusya- Hindistan- Çin- Türkiye- Fransa- Almanya- İngiltere-Avusturya- Yunanistan- BAE- Azerbaycan- Beyaz Rusya- İtalya
Yabancı Dışlayıcılar
6000 m2
Büyük Alan
10000 kişi
Hedeflenen Ziyaretçi Sayısı


Katılımcı şirketler ile işbirliği yapmak isteyen teknoloji kuruluşu ve şirketler
Sağlanan teknolojileri kullanmak isteyen imalat ve sanayi şirketleri
Teknolojik şirketler ile işbirliği yapmak isteyen araştırma kurumları (ortak projeleri tanımlamak)
Bilim ve teknoloji alanındaki uzmanlar ve aktivistler
Ziyaretçilerin Faaliyet Alanı5. INOTEX (INOTEX2017) 22-25 Mayıs'ta Fransa, Almanya, Belçika, İtalya, Bulgaristan, Avusturya, Romanya, Yunanistan, Çek, Rusya, Beyaz Rusya, Çin, Güney Kore ve Hindistan'ın da bulunduğu 14 ülkenin Farklı teknoloji alanındaki başarıları. Sergiye toplam 82 yabancı teknoloji şirketi ve 92 İranlı bilgiye dayalı firma katıldı ve bilgi birikimlerini paylaştı.


Giriş
Günümüzde teknoloji, meydan okuma yaratmak ve devletlerin ekonomik yeteneklerini güçlendirmek için en önemli faktörlerden biridir. Teknoloji geliştirme, insan toplulukları için çok önemlidir. Teknoloji değişimi ve teknolojik ilerlemenin uygulanması bir toplumun yaşam standardını ve sosyal refah seviyesini artıracak ve teknoloji sergileri bu hedeflere ulaşmak için en iyi fırsattır. 6.Uluslararası İnovasyon ve Teknoloji Fuarı (INOTEX2017), 23-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında 25'in üzerinde ülkenin katılımcılarına ev sahipliği yapmak ve İran ve denizaşırı teknoloji uzmanları ve yenilikçiler için eşsiz fırsatlar sunmak ve böylece bilgi ve başarılarını Sinerjiye dayalı karşılıklı menfaatler. Buna göre, bu parlak etkinliğe katılmak için çeşitli teknoloji alanındaki tüm aktivistleri davet etmekten onur duyuyoruz.


Diğer ülkelerdeki INOTEX2016'nın bilgilendirilmesi sürecini kolaylaştırmak için yetenekli şirketleri çekmek ve Kayıt işlemlerini takip etmek üzere INOTEX Sekreterliğine tanıtmak için Yetkili Temsilcilerimiz olarak bazı özel şirketler seçtik.

Bu Yetkili Temsilciler:

Sergi Şirketi "Negus-Expo" - Rusya'daki Tek Temsilci
NEGUS EXPO International, 1992 yılından beri piyasada çalışan, önde gelen Rus tam hizmet sergi şirketlerinden biridir.

Çalışmalarında şirket, gelenekleri, yenilikleri ve son teknoloji sergi ve bilgi teknolojilerini birleştiriyor. Müşterinin menfaatine saygı duymak ve sonuca yüksek bir sorumluluk vermek şirketin mutlak öncelikleri arasındadır.


NEGUS EXPO, Soçi, St. Petersburg, Cannes ve Münih'te yatırım ve ekonomik forumlar, Sakhalin Petrol ve Gaz fuarı ve konferansı (Yuzhno-Sakhalinsk) de dahil olmak üzere, Rusya ve yurtdışında çeşitli endüstrilerin en büyük marka fuarlarına ait uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir. , Tube & Wire (Dusseldorf) ve Metal-Expo (Moskova) metalurjik sergileri, MAKS (Zhukovsky), Le Bourget (Paris), KIOGE petrol ve gaz sergisi (Almatı), WPC ve WEC dünya petrol ve enerji kongreleri ) Ve FIDAE (Santiago) hava ve mekan gösterileri, Green Week en büyük tarım sergisi (Berlin), Hannover Messe Sanayi Fuarı (Hannover) vb.


Teknoloji ve iletişimdeki göz alıcı patlama, devasa küresel pazarda açıkça görülebilmek ve bu sahnede başarılı bir oyuncu olması oldukça zor oldu; Oynamak yeterli değildir. Bu büyük pazardaki görünürlük için uygulanabilir çözümler aramalısınız ve bunu bulmak için; Profesyonellerden etkili bir yardım almadan gerçekleşmesi pek olası değildir. M & T Solutions, Uluslararası Pazarlama, Satış Tanıtım, Fuar ve Seminer Organizasyon ve Bilgi Teknolojileri servislerinde uzun deneyime sahip bir grup gaziyi bir araya getirdi. Bu özenle seçilmiş uzmanlık paketi ile şirket, Katılımcı Tarafında olmak ve toplam Pazarlama Endişeleriyle ilgilenmek için tam donanımlıdır. Katılımcılar, teknik açıdan dikkat etmeleri gereken endişeleri taşıdıkları için, M & T çözümü, Katılımcıların Endişelerini Dış Kaynak Kullanmalarını Tavsiye Ediyor! M & T bunun içindir!Pardis Teknoloji Parkı


Bölgenin Geleceği Teknoloji Cenneti olarak Pardis Teknoloji Parkı Başkanlık Kuruluşu tarafından denetleniyor. Park, Tahran'ın doğu kuzey kenarına 20 km uzaklıkta, şu anda 38 hektarlık (1000 hektar genişleme ufku ile) bir alanda ve iki aşamada bulunuyor. 1. evre, 20 hektarlık bir alana sahip İnovasyon Cenneti ve 2. evre, 18.5 hektarlık bir alana sahip Cennet bilgisi.Parkta kurulabilen şirketler
Hi-Tech ürünleriyle şirketler
Ar-Ge merkezleri şirketleri

Eğitim ve araştırma merkezleri
Genel ve mesleki hizmet birimleri, laboratuvarlar, hukuki ve ticari hizmetler büroları, danışmanlık ve broker büroları vb.
PTP'deki teknoloji organları için kuruluş türleri


Teknoloji İnkübatörü Yapımı;
Yeni kurulan şirketler, üniversite mezunları ve girişimciler için belirli fikirler ancak finansal kaynaklara ve iş tecrübesine sahip olmama.
Çok Kiracı Bina (MTB);
Zaten kendi işlerine başlamış ancak finansal yetenekleri ve personeli kısıtlamış olan şirketler için.
Araziler;

Yüksek teknolojiler konusunda göreceli olarak muazzam ticari tecrübeye sahip olan firmalar için, kendi laboratuvarları, çalıştayları ve uzmanlıkları bulunmakta ve ticari faaliyetlerini yatırım ve geliştirme yeterlidir.


Teknoloji organları faaliyet alanları:
BT ve BİT:
Bilgisayar (sert ürünler, yazılımlar, yapay zeka, ağ, bilgi güvenliği, elektronik iş vs)
Elektronik ve haberleşme (elektronik, mikro elektronik, tıbbi ekipman, uydu ekipmanı, vb.)
Yeni teknolojiler:
Biyoteknoloji (eczacılık, tıbbi ve tarımsal)
Nanoteknoloji
Yeni malzemeler (kimya) vs
Pardis Tech Park'ta yüksek teknoloji şirketlerinin faaliyetlerinin avantajları
Gelirler ve şirketlerdeki (şirketlerin sözleşmeleri, maaşları, vb.) 20 yıldır vergi muafiyetinden yararlanma
Ülkedeki tüm normal vergilerden muafiyet hakkı
Parkta çalışan çalışanlar için iş yasasına tabi olmamak
Serbest ticaret bölgelerinde gerçekleştirilen finansal işlemlerin yanı sıra, yabancı yatırımın yasal ayrıcalıklarından yararlanma
Parkın Profesyonel Teknoloji Hizmetleri Merkezi tarafından sağlanan hizmetlerin ve istişarelerin tadını çıkarmak
Kentsel standartları karşılayan sağlam altyapılardan yararlanma
Tahran veya Pardis mahalle ile karşılaştırıldığında daha düşük arazi fiyatlarının tadını çıkarmak
Tahran'la karşılaştırıldığında daha iyi hava koşullarından yararlanma
Park'ın yönetimi tarafından sağlanan uluslararası iletişimlerden yararlanma.Pardis Tech Park'ın uluslararası ağı
Teknoloji parklarının ve şirketlerinin başarısı, ileri bilim ve teknolojinin işbirliğinden ve geliştirilmesinden ve geliştirilmesinden ötürü özellikle uluslararası arenada "işbirliği" ile içiçe geçmektedir. Bu nedenle coğrafi sınırlar giderek soluyor. PTP üyesi şirketler giderek büyümekte olan küresel piyasalara nüfuz etmeyi hedeflemiştir.
Sözü edilen alanlardaki başarısı, yalnızca hayatta kalmalarını ve uzun süreli büyümelerini garanti altına almakla kalmayıp aynı zamanda üst düzey teknik ve endüstriyel yeteneklerini ve müşterileri için sağlanacak yeterlikleri değerlendirmek için en önemli faktör olarak değerlendirilecektir.
Uluslararası arenada teknolojik imkânlar sunmak
:: PTP üyesi şirketlerin başarılarını ve olanaklarını parkın Uluslararası Ortak Ağına tanıtmak:: Başarıların medya ve reklamlar aracılığıyla tanıtılması.
İran'da kendi kendine yeten teknolojiler için pazarlama
:: Uluslararası sergilerde PTP ve üye şirketlerin entegre ve lider varlığı
:: PTP üyesi şirketlere, piyasalarını uluslararası düzeyde geliştirmek için faizsiz krediler ve hibeler gibi finansal imkânları sağlamak.
Yabancı yatırımcıları ve şirketleri cezbetmek
:: PTP'deki yabancı yüksek teknoloji şirketlerinin üyeliğini kabul etmek ve PTP'de ofislerini kurmak
:: Yabancı şirketlerin serbestleştirilmesi, PTP iletişim ağı ve PTP profesyonel hizmetleri gibi tüm PTP üyelik avantajları
İran'ın ileri teknoloji ürünü ihracatının geliştirilmesi (Yüksek teknoloji ürünleri ihracatı için destek paketi)
:: İran Ticaret Geliştirme Örgütü (TPO) ile ortak işbirliği çerçevesinde ileri teknolojili ürünlerin ihracatını ve İran'ın yerli teknolojilerinin yedeklenmesini desteklemek amacıyla ileri teknoloji ürünü ihracat için bir destek paketi hazırlandı. Uluslararası piyasalar. Ayrıca PTP'nin uzmanlaşmış ve profesyonel bir kolu olan "İran Teknoloji İhracat Yönetimi" ve bağımsız bir ticaret departmanı, yüksek teknoloji şirketlerine pazarlarının geliştirilmesi konusunda uzman danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.


Özel uluslararası faaliyetler
Pardis Tech Park, İran'da ulusal düzeyde gelişen teknolojiyle görevli tek teknoloji parkı olarak, uluslararası düzeyde gerçekleştirilecek ulusal projeleri tasarladı ve başlattı. Bu, uluslararası düzeyde ağ oluşturulmasına ilaveten, bilimsel ve teknolojik tabanlı ekonomiye yaklaşımı ve teknolojik faaliyetleri desteklemeyi amaçlamaktadır. Aşağıda PTP'nin görevlerinden bazıları şunlardır:
Mustafa Bilim ve Teknoloji Ödülü
Mustafa Ödülü, İslam ülkelerinin en iyi akademisyen ve bilim adamlarını tanıtmayı ve tanımayı amaçlıyor. Ödül, bilim ve teknoloji alanındaki son teknoloji ürünü tekliflerle adaylara verilir. Mustafa Ödülü, dünyanın dört bir yanından teknoloji sahipleri ve uzmanlarının başarılarını orada tanıtarak, aralarında işbirliğini ve etkileşimi artırdığı bir ortam yaratmayı amaçlıyor. İki yılda bir gerçekleştirilen ödül, İslam ülkelerini 1. etapta kaplıyor ve bu sayede dünyadaki diğer ülkelere de ulaşacak.
D8 Teknoloji Aktarım ve Değişim Ağı (TTEN)
Kültürel, ekonomik ve bölgesel ortak noktalara sahip ülkelerin ortak hedefleri ve çıkarları doğrultusunda uluslararası ağ oluşturma, PTP'nin uluslararası hedefleri arasındadır. Bu bağlamda D8TTEN'in oluşturulması, D8 Bangladeş başkenti Dhaka'da 2012'de Sanayi Sınai Bakanlar Toplantısı'nda kabul edildi. Bu ağ sayesinde İran, Pakistan, Türkiye, Bangladeş, Mısır, Malezya ve Endonezya'nın 8 ülkesinin çeşitli teknolojik ve endüstriyel kapasiteleri sergilenecek. Ayrıca, bu ülkeler arasında sinerji ve teknoloji işbirliğini artırmak için bu ağın yanında çeşitli ortak programlar uygulanacaktır.

Uluslararası İnovasyon ve Teknoloji Fuarı (INOTEX)
BT'de ilerleme kaydetmek ve bilgi temelli ekonomiyi güçlendirmek gelişmekte olan ve gelişmiş ülkelerin önemli hedeflerinden biridir. Bu nedenle, INOTEX, dünyanın dört bir yanındaki en son teknoloji yeniliklerini ve başarılarını sergilemek ve pazarlarını genişletmek amacıyla her yıl İran'da düzenlenmektedir.

İran Ulusal Techmart Ağı
Techmart, şirketlerin yüksek teknoloji ürünlerini paylaştığı teknoloji pazarının temsilcisidir. Tech-Mart'lar teknolojik bilgileri üreticiler, müşteriler, girişimciler ve yatırımcılar ile paylaşacak araç olarak rol oynamaktadır. Techmarts genellikle teknoloji transfer aşamaları ile ilgili istişarelerde bulunur. Ülkedeki en büyük teknoloji veritabanının yanı sıra teknoloji bilgileri üzerine tek kaynak olan İran Ulusal Techmart Ağı Pardis Science & Technology Park tarafından başlatıldı. Ana misyonu ülkenin teknoloji pazarını kurmak ve yönetmektir. (Web sitesi: techmarket.ir)
Teknoloji Aktarımı Forumları
Yerli teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak ve dünyanın ileri teknoloji şirketlerinin önde gelen en iyi uygulamalarının deneyimlerinden faydalanmak için Pardis Tech Park, İranlı meslektaşlarıyla işbirliği yapmak isteyen yabancı şirketleri, en son teknolojik başarılarını tanıtmak için davet ediyor (özel teknoloji alanlarında ) Yurtdışından teknoloji satışı ve transferinin önünü açtı. Teknoloji alışverişi konusunda en az iki forum her yıl tutulmaktadır.
Teknoloji turları
Farklı ülkelerin teknolojik yeteneklerini ve teknolojik olayların ana hatlarını öğrenerek, PTP, uluslararası işbirliğini tanımlamak için uygun bir şirketler grubunu seçer ve gönderir. Hedef ülkenin en son teknolojik başarılarını ziyaret edip, en aktif şirketlerin yeteneklerini daha ileri görüşmelerin, işbirliğinin ve anlaşmaların yolunu açacak nitelikte olduklarını öğrenirler.

Profesyonel Teknoloji hizmetleri merkezi
Destek politikası doğrultusunda ve bilgiye dayalı şirketlerin tek merkezli bir dükkanda farklı bir pakete gitmesini kolaylaştırmak amacıyla Pardis Tech Park, bir teknoloji profesyonel hizmetler merkezi kurdu. Park merkezi kampüsünde yer alan bu merkez, bilgi temelli şirketlere, aşağıda belirtildiği gibi, ihtiyaç duyulan hizmetlerin eksiksiz bir paketini, kamu ve özel şirketlerin güçlü bir ağını oluşturarak sağlamaya çalışmaktadır.

Fikri mülkiyet ve teknoloji transferi ile ilgili hukuki hizmetlerin sağlanması
Bilgi temelli projelerin finanse edilmesi
Teknoloji değerleme ve fizibilite çalışmasının sağlanması
Yabancı Yatırımın Çekilmesi
İthalat, ihracat ve gümrük servislerinin sağlanması
Ve 20 diğer hizmetler
Web sitesi: www. Techservivce.ir
Ticarileştirme, finans ve yatırım hizmetleri
Bilgiye dayalı fikirlerin ve ürünlerin ticarileştirilmesinde önemli bir kol olan PTP'de finans ve yatırım birimi kurulmuştur.
Şirketlerin ve bilgi temelli projelerin ilk çalışmaların zorlu döneminden geçmesine ve fikirleri ürünlere dönüştürmenin bir sonraki zorlu aşamasından geçmesine yardımcı olmak amacıyla bu birim, bilgi temelli teklifleri, fikirleri ve ürünleri destekleme açısından çeşitli fırsatlar sunar Bu üye ve üye olmayan bilgiye dayalı şirketler, PTP içerisinde sağlananların yanı sıra, ülkedeki potansiyel ve aktif yeteneklerin tadını çıkararak gelişim yollarına devam edebilir.
Çekici kentsel çevre
Yenilikçi kentsel planlama
Benzersiz bir tünel inşa etmenin yanı sıra, Pardis Tech Park'ın kentsel planlama ve kentsel tasarımında da başka önlemler alınmıştır:
İyi planlanmış mimari, kentsel planlama ve sivil uzmanlardan oluşan bir mimari komitenin kurulması, kentsel planlama ve mimari düzenlemelerin yapılması ve araştırma ve geliştirme birimlerinin tasarım ve inşaat sırasında kontrolü için oluşturulmuştur.
Araştırma ve mühendislik birimlerinin tasarımında genç ve yenilikçi mimarların istihdam edilmesi
Çekici yeşillikler ve kentsel öğeler tasarlamak

PTP altyapıları
Kentsel tesislerin döşenmesine veya onarılmasına yönelik geçiş yollarının tekrar tekrar kazılması, kentsel planlamada sürekli bir sorundur. Bu sorunu çözmek için Pardis Tech Park, İran'da ilk defa bir kişinin yürüyebileceği bir yeraltı kamu tüneli inşa etti. 280 * 160 cm ebatlarında 3 kilometre ölçen bu tünel içerisinde her birime ihtiyaç duyulan altyapı tesisleri yeraltına yayılmıştır. Bu tünelde su, kanalizasyon şebekesi, gaz, telekomünikasyon hatları, optik fiber ve internet hatları gibi kamu hizmetleri verilmektedir.
PTP merkezi kompleksleri
Pardis Technology Park'ın en seçkin özelliklerinden bir tanesi, tek noktadan satışa sunulan yaygın, mükemmel ve farklı hizmetlerdir. Merkezi kompleks üç merkezden (idari, ticarileştirme ve kuluçka makineleri ve kamu hizmetleri merkezleri) içerir. 30.000 metrekarelik bir arazide yer alan bu kompleks, şirketlere gerekli tüm kamusal ve özel ihtiyaçları sağlamaya çalışıyor.
Nokhbegan (Elitler) Teknoloji İnkübatör Merkezi
Şu anda PTP, Nokhbegan Technology Incubator merkezindeki yüksek teknoloji birimlerinin 600 metrekarelik arazi ve 30 birim barındırma kapasitesine sahip olduğunu kabul ediyor. Yakın gelecekte, İnkübatörler ve Yüksek Teknoloji hizmetleri Merkezi için bağımsız bir bina 7500 metrekare alan üzerinde istismar edilecek. Metre.
Bu merkezde bir şirket kurmanın göze çarpan özelliklerinden biri, iyi bir faaliyet kaydının tadını çıkaran diğer tanınmış üye şirketlerle yakın olmaktır. Aslında, bu kuluçka makinesinin ayırt edici özelliklerinden biri, kuruluş şirketlerini, PTP üye şirketleri tarafından kendilerine yönlendirilen uygun ve farklı projelerde çalışmaya desteklemektir.
Bu merkezde destekleme, bilgi ve iletişim, danışma, eğitim, teknik, laboratuar ve finansal hizmetler gibi çeşitli hizmetler sunulmaktadır.
Üye Olmak İçin:
Bir PTP üyesi olmak isteyen yüksek teknoloji şirketleri, aşağıdaki adrese başvuru formlarını indirebilirler: techpark.ir, onları doldurun ve onları PTP'ye geri gönderin.

 
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات