تبلیغات
مترجم ترکی استانبولی659 8888 0919 - فروش دستگاها و تجهیزات تولید انواع صندلی و مبل(کار کرده)
مترجم همزمان ترکی استانبولی و مشاور تجاری در ایران و ترکیهفروش دستگاها و تجهیزات تولید انواع صندلی و مبل(کار کرده)

 فروش خط تولید مبلمان اداری و کاناپه و صندلی اداری
تاسیسات موجود در ترکیه است.قابل نصب در ایران
دستگاه ابر پلی یورتان،قالبها،دستگاه لوله،پرسها،کوره رنگ،ربات،دستگاه تست و تمام دستگاههای مورد نیاز برای تولید صندلی و مبلمان اداری موجود است.
تعداد کل دستگاههای موجود 52 دستگاه است.قیمت 400.000 دلار.

خط تولید صندلی،خط تمام اتوماتیک تولید صندلی، تولید صندلی خودرو تزریق چسب،تولید و پخش خرید و فروش صندلی،کاتالوگ خط تولید صندلی،	پروسه های تولید و تامبن تکنولوژی خطوط تولید صندلی،خط تولید رباتیک فریم صندلی،خط مونتاژ امکان تولید،صندلی مدیریتی، کارخانه تولید صندلی و مبلمان مکانیزه،خطوط تولید،خط تولید صندلی ماشین،مبلمان اداری،مبلمان اداری و تجهیزات،مبل و صندلی. ارکات پیشرو در تولید مبلمان اداری،پارتیشن اداری و ملزومات اداری،


خط تولید صندلی،خط تمام اتوماتیک تولید صندلی، تولید صندلی خودرو تزریق چسب،تولید و پخش خرید و فروش صندلی،کاتالوگ خط تولید صندلی، پروسه های تولید و تامبن تکنولوژی خطوط تولید صندلی،خط تولید رباتیک فریم صندلی،خط مونتاژ امکان تولید،صندلی مدیریتی، کارخانه تولید صندلی و مبلمان مکانیزه،خطوط تولید،خط تولید صندلی ماشین،مبلمان اداری،مبلمان اداری و تجهیزات،مبل و صندلی. ارکات پیشرو در تولید مبلمان اداری،پارتیشن اداری و ملزومات اداری،

که هر دو سال برگزار می شود و شعار امسال "خلاقیت آثار" (خلاقیت) که Orgatec نمایشگاه، تکامل است در طول سال در مکان کار رخ داده است، در مقابل چشم او سخت یک بار دیگر. این رویداد می گیرد 25 اکتبر به 29 در سال 2016، کاملا در حال حرکت بود.

عادلانه از سال 1953 برگزار می شود؛ تغییرات تکنولوژیکی، جمعیتی، فرهنگی و اجتماعی در حال توسعه در موازی. مکان و همچنین عملکرد محصول و رابطه بین فضا و زمان، بخش بزرگی از مردم در دفتر است که به عنوان بسیار مهم دیده و کار. مکان های مبلمان اداری با جدی و بی رنگ. محل رنگارنگ، راحت، سونا انعطاف پذیر سازمان ملل متحد این فرصت را به کار می کنند، به طرح که ایستادگی کردن از bırakıyor.kalıp حفظ حریم خصوصی از سلامت کارکنان و کار به دور از دفتر، به خصوص به عنوان صندلی و مبل "نرم" می دهد فضای بیشتری به طراحی. یافتن راحتی و گرما از سیگار کشیدن خانه، با طراحی افزایش انگیزه کارکنان، ایجاد زیستگاه از تلاش بدیهی است کار نمی کند.امسال اشاره کرد که استفاده از مواد نمدی، که یک سیستم عادلانه دفتر همچنین جلو آمده است. بسیاری از موارد به رنگ آبی، صورتی و توجه به استفاده گسترده از سایه پاستل سبز. میز و صندلی، میز چوبی وزن و متوجه شد که بخش های پا دیده می شود به عنوان بیشتر استفاده می شود ترکیبی از چوب سفید و طبیعی است. اتاق های اجرایی برای روکش گردو و سیاه و سفید ضروری است ... ترک موقعیت سرد به گرمی از چوب فلز قابل توجه است. این دفتر "evleştir بالا" به عنوان محصول از تلاش در نظر گرفته. مبلمان اداری در خانه از خوب شروع می شود ترجیح ناشی از این روند است.موضوع دیگر، حفظ حریم خصوصی طراحی قابل توجه است که به حساب کارکنان در Orgatec 2016. دیوار طراحی سونا سازمان ملل متحد راه حل های برجسته به سیستم دفتر باز برای از بین بردن کارکنان، تقریبا تمام نهادهای درگیر در محدوده محصول. در این زمینه پانل های تقسیم، غرفه های تلفن، مواد جاذب صدا در تولید مبلمان، از اموال، ایجاد یک روند جدید در رنگ ها و فرمت های مختلف.تنظیم ارتفاع می تواند انجام شود و جداول سانا امکانات جلسه سازمان ملل متحد به جایگاه، از روند سرعت در حال گسترش است و در برخی از کشورهای اروپایی اجباری شده. بسیاری از جداول مارک های واقع در ایستاده، نشان می دهد که تمرکز از طراحی دفتر سلامت کارکنان. میز، مواجه می شوند بر روی تردمیل یا دوچرخه نسخه اضافه شده است. 
صفحات
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :