مترجم همزمان ترکی استانبولی و مشاور تجاری در ایران و ترکیه
IRAN El Dokuması Halı Fuarı 2018-2019
دوشنبه 13 شهریور 1396 ساعت 09:59 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )

IRAN El Dokuması Halı Fuarı 2018-2019

Tahran’da El Dokuması Halı fuarı 2018-2019İran Halıları- El Dokuma Halıları- Iran Halı & Kilim Modelleri- Iran Halı & Kilim modelleri-iran otanık halıları- İran Halısı modelleri, İran Halısı çeşitleri- İran ipek halı-iran fuar takvimi 2018-iran turizm fuarı 2018-iran yapı fuarı 2019-iran gıda fuarı-irantex 2018-tahran fuarı 2018-iran asansör fuarı 2018-iran tekstil fuarı-iran fuarı 2019-iran fuar takvimi-iran fuarları 2018-iran fuar takvimi 2018-iran turizm fuarı 2018-iran yapı fuarı 2018-iran gıda fuarı-iran tekstil fuarı 2019-IRAN HOMETEXPO-2019 Fuarı, IRAN HOMETEXPO Tahran2019 – İran Fuar takvimi 2018-iran fuar takvimi 2019-iran stant tasarım uygulama

İran Halıları- El Dokuma Halıları- Iran Halı & Kilim Modelleri- Iran Halı & Kilim modelleri-iran otanık halıları- İran Halısı modelleri, İran Halısı çeşitleri- İran ipek halı-iran fuar takvimi 2018-iran turizm fuarı 2018-iran yapı fuarı 2019-iran gıda fuarı-irantex 2018-tahran fuarı 2018-iran asansör fuarı 2018-iran tekstil fuarı-iran fuarı 2019-iran fuar takvimi-iran fuarları 2018-iran fuar takvimi 2018-iran turizm fuarı 2018-iran yapı fuarı 2018-iran gıda fuarı-iran tekstil fuarı 2019-IRAN HOMETEXPO-2019 Fuarı, IRAN HOMETEXPO Tahran2019 – İran Fuar takvimi 2018-iran fuar takvimi 2019-iran stant tasarım uygulama


İran El Halısı Sergi 2018-2019
İran El Halısı Sergi 2018-2019
Tarih: Ağustos
Yer: Tahran Kalıcı Fuar Alanı, Tahran, İran
 

Ticaret Düzeyinde: İranlı el dokuması halılarının geleneksel pazarlardaki konumunu güçlendirmek ve güçlendirmek; aynı zamanda İranlı üreticilere ve ihracatçılara yurtdışından delege göndermek, teknik sergilere katılmak, seminerler düzenlemek yoluyla yeni ve potansiyel pazarlara girmelerine yardımcı olmak .- İşbirliği ve koordinasyon ticaret engellerini tanımlama ve ulusal ve uluslararası düzeyde ya da belirli bir piyasa ile ilgili olarak uygun çözümler aramak için diğer kamu özel organizasyonları - Hakiki İran el dokuması halılarının tüm yönlerini kapsayan kapsamlı bir veri tabanının derlenmesi halı tasarımından ham maddelerin hazırlanmasına kadar, halı ve kilim üretiminin son aşamasına geçiş aşamaları - İran el dokuması halı üreticileri ve ihracatçılarının ulusal ve uluslararası düzeyde, hem teknik hem de uluslararası düzeyde katılımını sağlamak amacıyla teknik sergiler düzenlenmesi uyumlu ve sürdürülebilir bir sunum gerçekleştirmek piyasada. Sergi.


İran El Örgüsü Halı Sergisi GENEL BİLGİ

İran El Örgüsü Halı Sergisi, el yapımı halı sanatında / sektöründe dünyanın en önemli ve önemli etkinliklerinden biridir. Bu sergi, el yapımı halıları sergileme ve sunma konusunda profesyonel bir vitrin. İran Ulusal Halı Merkezi, bu önemli organizasyonun sponsoru ve organizatörü olarak, el yapımı halı sektöründe faaliyet gösteren yabancı işadamları için özel imkanlar ve seçenekler sunmaktadır. Geçen sene Güney Afrika, Japonya, Hırvatistan, Brezilya, Hindistan, Almanya, Danimarka, Sırbistan, Romanya, Uruguay, Rusya, Azerbaycan, Özbekistan, BAE, Çin, Kuveyt ve İsveç'ten ticaret ziyaretçileri bu sergiye katıldı. İran El Örgüsü Halı Sergisi bir etkinliktir ve olayları severim ...İran El Örgüsü Halı Sergisi için mevcut hizmetler

İş dünyasındaki kurumsal misafirperverlikten, herkese açık spor ve eğlence etkinliklerinden, her bir izleyicinin ve bütçenin gereksinimlerini karşılayan özelleştirilmiş programlara kadar. Herkes tarafından yaygın olarak bulunmayan deneyimleri ve hiç kimsenin yaşamamış deneyimleri sunmaktan gurur duyuyoruz. İster tema olayı, spor etkinliği, ticaret fuarı, fuar ya da sergi, seminer, sanat etkinliği, festival, atölye, gezi turları, özel ilgi turları, boş zaman turları, açık araştrmalar, sekretarya servisi ... Tüm beklentilerinizi aşan uzmanlığız. İşte hizmetlerimiz:


Tahran'da online otel rezervasyonu
Otel rezervasyonu
Tahran'a online uçuş rezervasyonu
Uçuş rezervasyonu
Hizmetler Talep Formu
Hizmetler Talebi
Tahran Tur Paketi
Bir tur at
İran Vizesi
İran Seyahat Vizesi


İran El Örgüsü Halı Sergisi hakkında daha fazla bilgi
İran El Örgüsü Halı Sergisi 2017'de Kimler Sergiliyor?
İhracatçı işadamları, üreticiler ve ülkenin dört bir yanındaki bilim, akademik ve araştırma merkezleri de dahil olmak üzere 700'den fazla aktif katılımcı, ürünlerini ve profesyonel hizmetlerini sunuyor.


Halı Fuarı Tahran 2017'yi Kimler Ziyaret Ediyor?
İran'dan ve diğer ülkelerden gelen İran el yapımı halılarla ilgilenen tüccarlar, araştırmacılar ve meraklılar da dahil olmak üzere 40000'den fazla ziyaretçi bu sergiyi ziyaret ediyor.Fuar Sergileri Yönetmeliği

1- Donanımlı kapalı alan için minimum tahsis edilen alan 12 m2'dir.
2- Katılımcılar, kira ücretini IDRO Int'l Trading Co. tarafından belirtilen banka hesabına yatırmak ve banka makbuzunu çevrimiçi kayıttan sonraki 96 saat içinde organizatöre göndermekle yükümlüdürler.
3- Katılımcılar standlarını uygun bir şekilde süslemeleri gerekmektedir.
4- Katılımcılar pavyon alanlarını korumakla yükümlüdür ve koridorları veya diğer pavyonları kullanamazlar.
5- Katılımcılar, köşklerin ve içindeki teçhizatların bakımından sorumludur ve pavyonlar ve teçhizatlarında herhangi bir hasar meydana gelmesi durumunda, katılımcı hasar ödemekle yükümlüdür.
6- Katılımcılar tahsis edilen mekanı kiraya vermeye veya başkalarına paylaştırmaya veya köşklerini değiştirmeye izin verilmez.
7- Katılımcılar, fuarın sona ermesinden sonraki 24 saat içinde kiralanan bölgeyi boşaltmalıdırlar. Aksi takdirde, organizatör fuar alanındaki sergileri, açıklama sorumluluğu olmaksızın kaldırır. Katılımcının nakliye ücretleri ve diğer masraflardan ücret alacağını belirtmek önemlidir.
8- Katılımcılar, fuarın ziyaret saatleri boyunca sergilerini güvence altına almaktan ve korumaktan sorumlu olacaktır.
9- Köşkten sorumlu olanlar fuar süresince pavyonlara katılmalı ve fuarın çalışma saatleri boyunca Köşk'leri herhangi bir şekilde kapatamayacaklardır.
    
Serginin Dağıtımı İçin Şartlar Ürünler:
 
1- Sergi salonundan çıkarılacak herhangi bir sergi ürününün;
Organizatörle koordinasyon kurun. Ayrıca, vererek, kısmen veya tamamen
            Ziyaretçilere veya işadamlarına yönelik sergiler,
            Sergi müdürü ve gümrük makamları kalıcı olduktan sonra
           tasfiye süreci ve belirli gümrük vergilerinin ödenmesi.
2- Sergileyenlerin arzulanan nitelikleri olmalıdır, aksi takdirde organizatör onlara gösterecek ve sergileri standart, istenen ambalajlamadan ve ayrıca tamamlanmamış ilgili belgeler olmadan kabul etmeyecektir.
3- Sergiye gönderilen malların resmi belgeye ihtiyaçları vardır. Katılımcılardan böyle bir sertifika göndermeleri gerekiyor.
4- Katılımcılar gerekli izin veya özel sertifika,
       Ülkenin kural ve yönetmeliklerine göre.
5- Tüm katılımcılar açılış gününden en az 48 saat önce Süleymaniye'deki merkezi müdürlükte sergi malzemelerini teslim etmeleri gerekmektedir.
Tüm gümrük vergileri katılımcılar tarafından ödenir.
6- Organizatör, teslim edilen mallara karşı herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
Belirtilen tarihten sonra.
7- Katılımcılar olası kazalara karşı bir sigorta şirketi ile mallarını tamamen sigorta ettirmekle yükümlüdürler.
8- Sergi mallarının kalıcı olarak temizlenmesi halinde, giderler
Gümrük vergileri ile ilgili olarak, açılmadan önce ödenmesi gerekir.
9- Katılımcılardan 2 adet ambalaj listesi hazırlamaları ve
Sergi ürünlerinin iadesi için İngilizce veya Arapça.
10- Katılımcılar tarafından verilen fiyat listesindeki herhangi bir hatadan kaynaklanan her türlü komplikasyon kendi sorumluluğundadır.
 
 
Hizmetler:
 
1- Firma spesifikasyonları, sergi kitabı bazında basılacaktır.
ilgili formdaki bilgileri İngilizce olarak Bir fotokopi, her katılımcıya ücretsiz olarak sunulacaktır. Katalog gönderilmesi durumunda
      Belirtilen son tarihten sonraki bilgiler, IDRO Int'l Trading Co.'nun hayır
      Şirket spesifikasyonlarını Sergi'de yayınlamama sorumluluğu
      kitap.
2- Katılımcıların kimlik kartları ücretsiz olacaktır.
3- Değerlendirme ve değerlendirme yöntemleri açısından,
      Pazarlama için Organizatörün pazarlama departmanıyla iletişim kurabilirsiniz.
      daha fazla bilgi. Ancak katılımcıların değerlendirmesinden sorumlu olacaklardır.
      pazar.
 
 
Önemli notlar:
 
1- Başvuru sahiplerinin sayısı serginin kapasitesini aştığı takdirde öncelik, katılımcıları kabul etmede en etkili faktörlerden biri olan belgelerini gönderenlere ve kayıt ücretlerini daha önce yatıranlara verilecektir. Pavyonlar tamamlandığında ve katılımcıların kabul süresinin dolduğu zaman organizatör herhangi bir başvuruyu kabul etmeyecektir.
2- Katılımcılar, Uluslararası Ticari İşler ve İngilizce dilinin yanı sıra resmi dil bilgisine sahip olmakla yükümlüdürler.
3- Katılımcıların etkinliklerini ve görüntülerini tanıtmak için İngilizce katalog veya broşür ve kartvizit almaları gerekir.
4- Katılmak isterseniz lütfen şirketinizi çevrimiçi olarak kaydettirin ve son satırdan önce gönderin.
5- Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen bize ulaşın.
6- Yerel kişilerin işe alınması, serginin yönetimi ile koordineli bir şekilde yürütülmelidir.

مرتبط با: İran Fuar Takvimi ,


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
 
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو