مترجم همزمان ترکی استانبولی و مشاور تجاری در ایران و ترکیه
فروش جرثقیل تلسکوبی کرین لیبهر 330 تن LIEBHERR LTM 1330
جمعه 30 تیر 1396 ساعت 10:36 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )

فروش جرثقیل تلسکوبی کرین لیبهر 330 تن LIEBHERR LTM 1330  
فروش جرثقیل تلسکوبی کرین لیبهر 330 تن  LIEBHERR LTM 1330 مدل سال 1994

موجود در ترکیه- قیمت 725 هزار دلار
فروش جرثقیل تلسکوبی کرین لیبهر 330 تن LIEBHERR LTM 1330 
کاملا سالم با تمام قطعات یدکیLIEBHERR جرثقیل فروش- جرثقیل liebherr | تاور کرین ، خرید تاورکرین و آسانسور- اجاره جرثقیل ها. اجاره جرثقیل  فروش -جرثقیل ها- فروش جرثقیل ساختمانی لیبهر tower crane لیبهرLiebherr- فروش جرثقیل ساختمانی لیبهر Liebherr tower crane – Liebherr- LIEBHERR مدل: LTM1200- فناوری های جدید لیبهر در ساخت جرثقیل|موبایل کرین لیبهر- خرید و فرش تاور کرین و جرثقیل-


LIEBHERR جرثقیل فروش- جرثقیل liebherr | تاور کرین ، خرید تاورکرین و آسانسور- اجاره جرثقیل ها. اجاره جرثقیل  فروش -جرثقیل ها- فروش جرثقیل ساختمانی لیبهر tower crane لیبهرLiebherr- فروش جرثقیل ساختمانی لیبهر Liebherr tower crane – Liebherr- LIEBHERR مدل: LTM1200- فناوری های جدید لیبهر در ساخت جرثقیل|موبایل کرین لیبهر- خرید و فرش تاور کرین و جرثقیل-Liebherr سیستم کامپیوتری LICCON را در سال 1989 راه اندازی کرد. Liebherr هر دو نرم افزار و سخت افزار را برای کنترل جرثقیل تولید می کند. که اطمینان از قابلیت اطمینان، کیفیت، در دسترس بودن قطعات یدکی و تداوم.

تکنولوژی جرثقیل موبایل

Liebherr برای سطح بالای فن آوری و مفاهیم نوین جرثقیل مشهور است. ما رهبر بازار جهانی برای جرثقیل های متحرک هستیم و استانداردها را در صنعت تعیین می کنیم. Liebherr مسئول طراحی و ساخت یک کل مجموعه ای از ایده های جدید فنی است. تحولات مداوم ما حصول اطمینان از اینکه محصولات ما مطابق با نیاز مشتری ما و همچنین ممکن است.

ایمنی و عملکرد پیشرفته با VarioBase

فضای موجود در سایتها اغلب محدود است. اغلب غیرممکن است که تمام خروجی های جرثقیل متحرک به طور مساوی گسترش یابد. VarioBase از Liebherr اجازه می دهد تا جرثقیل با استفاده از ایمن و انعطاف پذیر در این شرایط دشوار استفاده شود. افزایش ایمنی و سهولت استفاده، راننده جرثقیل را که می تواند به طور کامل بر روی بالابر تمرکز کند، سوق می دهد. محدوده افزایش و ظرفیت بالابر به این معنی است که ظرفیت سیستم نیز بهبود یافته است.

مشاغل جرثقیل ایمن با استفاده از پشتیبانی جرثقیل متغیر

VarioBase یک سیستم منحصر به فرد است که هر پشتیبانی از جرثقیل فرد را به طول دلخواه گسترش می دهد. محدود کننده لحظه بار در کنترل LICCON تضمین می کند که جرثقیل می تواند با خیال راحت کار کند. این امر از حوادث ناشی از خطای انسانی در هنگام تنظیم و بار بارگیری جلوگیری می کند. VarioBase همچنین ظرفیت های بالابر را افزایش می دهد و دامنه کاری را گسترش می دهد، نه فقط در سایت های محدود.

ایمنی کامپیوتری برای عملیات جرثقیل

پایه متغیر VarioBase هر پشتیبانی جرثقیل را به صورت جداگانه قرار می دهد. این به این معنی است که محدود کننده جریان بار کنترل کننده جرثقیل عمل جرثقیل را محافظت می کند.
فضای موجود برای عملیات جرثقیل در بسیاری از سایت ها بسیار محدود است. اغلب به طور مساوی امکان پشتیبانی از تمامی پشتیبانی ها وجود ندارد. در گذشته این به این معنی است که رانندگان جرثقیل مجبور بودند پایگاه های پشتیبانی خود را کاهش دهند و از جداول ظرفیت بالابری برنامه ریزی شده استفاده کنند. با این حال، ظرفیت های بالابردن به شدت کاهش پیدا کرد، به این معنی که برخی از کارهای کششی غیرممکن بود. مکانهای جرثقیل بزرگتر، دورتر از بار، به این معنی بود که جرثقیلهای قوی باید استفاده شوند. VarioBase اجازه می دهد تا هر گونه پشتیبانی جرثقیل فرد خودسرانه قرار گیرد. عمل جرثقیل توسط محدود کننده جریان بار کنترل شده LICCON محافظت می شود.فروش فوق العاده شمع کوب دیزلی دلماگ- سایز 32 Delmag
پنجشنبه 29 تیر 1396 ساعت 09:56 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )


فروش فوق العاده شمع کوب دیزلی دلماگ- سایز 32 Delmag

فروش شمع کوب دیزلی سایز 32 Delmak-دلماگ آلمان 

دست دوم موجود در ترکیه
قیمت: 875 هزار دلار


شمع کوب دیزلی سایز 32 Delmak مدل سال 2005- قطعات اصلی در سال 2011 تعویض شده است.
وضعیت موتور : 100% سالم


خرید چکش شمع کوب دیزلی دلماگ آلمان- بازار ماشین آلات سنگین - ادوات و تجهیزات – قیمت چکش شمع کوب دلماگ آلمان-فروش چکش شمع کوب-قیمت چکش شمع کوب-عکس چکش شمع کوب- چکش شمع کوب دست دوم-اجاره چکش شمع کوب- دستگاه چکش شمع کوب دیزلی برای کوبش شمع- تجهیزات شامل انواع جرثقیل، شمع كوب و سپركوب، تجهیزات ساختمانی و راه سازی- چكش شمع كوب كوبه ای- دیزل, DELMAG, , آلمان- روش های حفاری و شمع کوبی- اﺟﺮای ﺷﻤﻌﻬﺎی ﻛﻮﺑﻴﺪﻧﻲ ﻣﺸﺨﺼﺎت ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻋﻤﻠﻴﺎت ﻛﻮﺑﺶ ﺷﻤﻊ- اﻧﻮاع ﭼﻜﺶ. ﺷﻤﻊ. ﻛﻮﺑﻲ. ٣٩. اﻧﻮاع ﭼﻜﺶ ﺷﻤﻊ ﻛﻮﺑﻲ. -. سقوطی- انواع شمع - تفاوت نیلینگ و انکراژ


خرید چکش شمع کوب دیزلی دلماگ آلمان- بازار ماشین آلات سنگین - ادوات و تجهیزات – قیمت چکش شمع کوب دلماگ آلمان-فروش چکش شمع کوب-قیمت چکش شمع کوب-عکس چکش شمع کوب- چکش شمع کوب دست دوم-اجاره چکش شمع کوب- دستگاه چکش شمع کوب دیزلی برای کوبش شمع- تجهیزات شامل انواع جرثقیل، شمع كوب و سپركوب، تجهیزات ساختمانی و راه سازی- چكش شمع كوب كوبه ای- دیزل, DELMAG, , آلمان- روش های حفاری و شمع کوبی- اﺟﺮای ﺷﻤﻌﻬﺎی ﻛﻮﺑﻴﺪﻧﻲ ﻣﺸﺨﺼﺎت ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻋﻤﻠﻴﺎت ﻛﻮﺑﺶ ﺷﻤﻊ- اﻧﻮاع ﭼﻜﺶ. ﺷﻤﻊ. ﻛﻮﺑﻲ. ٣٩. اﻧﻮاع ﭼﻜﺶ ﺷﻤﻊ ﻛﻮﺑﻲ. -. سقوطی- انواع شمع - تفاوت نیلینگ و انکراژ


از دهه شصت، DELMAG در حال ساخت و تولید سیلاب های حفاری هیدرولیکی برای نصب شمع های بنیادی و چوبه دار است.سنت طولانی در Niedernberg پس از فروپاشی از طریق ABI، جایی که دهانه های Delmag بیشتر توسعه یافته و تولید شده در همان روش قوی و قابل اعتماد، زنده نگه داشته می شود.

ویژگی های حفاری های حفاری DELMAG :
بر اساس یک حامل هیدرولیکی
تلسکوپی رانندگی
سینماتیک پارللگرام
سیستم جمع آوری لودر
آسانسور متصل به مشت
ماست برای حمل و نقل به عقب باز می شود 
استفاده از نوسانگر پوشش ممکن است
طول قابل استفاده طول عمر
استحکام و ثبات بالا
خط DELMAG از دستگاه های حفاری هیدرولیک بالا شامل حامل گربه سنگین با گشتاور چشمگیر و توانایی های جمعیت است. طراحی شده برای شرایط حفاری سخت و برنامه های کاربردی قطر بزرگ از جمله مخلوط کردن خاک. چندمنظوره حفاری DELMAG دارای تعدادی ویژگی است که آنها را از رقابت جدا می کند.
انواع مدل های ماشین شمع زنی دیزلی دلماگ آلمان:
Drill Rig RH 12
Drill Rig RH 20
Drill Rig RH 24
Drill Rig RH 24 Short Mast
Drill Rig RH 28
Drill Rig RH 30
Drill Rig RH 32
Drill Rig RH 34

ابعاد برشی دستگاه حفاری اجازه می دهد تا برای مزایای بسیاری:
کج کاهش یافته است که مانع از کشیدن کروی رشته مته می شود
سیلندرهای عظیم برای جمعیت بزرگتر و کشیدگی
تمایل بیشتر به حفاری تا 22 درجه شمع تیتانیوم
بیشتر از سینتیک انبار، بدون از دست دادن ثبات، بیشتر می شود
پایداری بیشتر در حالی که حفاری با سایش کمتر در تمام قطعات متحرک
قدرت
این مزارع مته دارای موتورهای بزرگ و ظرفیت های هیدرولیکی هستند. این به سکوهای فرعی تبدیل می شود که قادر به استفاده از وینچ های بسیار قدرتمند برای نوار کلی، جمعیت و گرد و غبار، و همچنین سرعت سریع تر در گشتاور بالاتر در هنگام حفاری با پوشش در سطوح بیش از حد است. ساختار بی نظیر نیز می تواند از استرس های اضافی که روی دیوار نصب می شود با واشرهای قوی تر حمایت کند.
طرح
ویژگی های طراحی های متعدد باعث کاهش عمر مفید و طول عمر دستگاه ها می شود.
این وینچ ها بر روی مشت قرار دارند و نه به وسیله حامل اصلی و طناب های سیمانی در اطراف راه می یابند (نه از طریق مشت آنها را آسان می کند جایگزین. این باعث می شود که کمتر در پوشیدن طناب و همراه با خودکار ویژگی کلیوی Winch این که مانع از افتادن طناب یک بار از پایین سوراخ شده است، حتی اپراتورهای بی تجربه را دریافت می کند.
Winch / feedback / pullbacاجازه می دهد حفاری CFA با سکته مغزی برابر طول کل ماست باشد در حالی که تغذیه سیلندر به سیلندر محدود می شود.روتاتور DELMAG با روغن به جای روغن روغن می شود تا نیازهای تعمیر و نگهداری کمتری داشته باشد.پایه های حفاری بر پایه حامل های تقویت شده CAT است، بنابراین قطعات یدکی قابل دستیابی می باشند.
فروش کارخانه پنبه پاک کنی-موجود در ترکیه
پنجشنبه 29 تیر 1396 ساعت 01:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )


فروش کارخانه پنبه پاک کنی

خط تولید کامل تمیز سازی و جداسازی تخم پنبه با ظرفیت تولید 110 تن تخم پنبه در روز.
فروش کارخانه نبه پاک کنی موجود در ترکیه-قیمت کارخانه پنبه پاک کنی 250 هزار دلار

فروش کارخانه پنبه پاک کنی-دستگاه پنبه پاک کنی- فروش دوخط کامل پنبه پاک کنی- دستگاه پنبه پاک کنی-قیمت دستگاه پنبه پاک کنی- کارخانه پنبه پاک کنی- مارک ماشین پنبه پاک کنی- نرخ جدید قیمت دستگاه پنبه پاک کنی- قیمت روز دستگاه پنبه پاک کنی-

فروش کارخانه پنبه پاک کنی-دستگاه پنبه پاک کنی- فروش دوخط کامل پنبه پاک کنی- دستگاه پنبه پاک کنی-قیمت دستگاه پنبه پاک کنی- کارخانه پنبه پاک کنی- مارک ماشین پنبه پاک کنی- نرخ جدید قیمت دستگاه پنبه پاک کنی- قیمت روز دستگاه پنبه پاک کنی-

واحد تولید یکپارچه
بیودیزل واحد یکپارچه ما، به خصوص برای محصولات کشاورزی طراحی شده و پاسخگوی نیازهای همه، از جمله دیزل استفاده شده توسط کشاورزان و koparatif و تولید شده است. در این واحد، تجهیزات مورد نیاز برای بیودیزل با تجربه بصری، ظرفیت تولید روزانه 500 لیتر و 4000 را دارا میباشد.

تجهیزات موجود در واحد
سوخت زیستی راکتور 1، 2 انبار مواد اولیه و محصولات، 1 پمپ، 1 فیلتر بر روی شاسی 1 و نصب و راه اندازی تابلوهای برق نصب شده بود.

سوخت زیستی چیست؟
کانولا به، آفتابگردان، سویا ، گلرنگ، پنبه دانه، نخل، به عنوان از روغن های گیاهی دانه های روغنی و یا روغن حیوانی کاتالیزور همراه با زنجیره کوتاه به یک الکل (اتانول و متانول) محصول واکنش به عنوان سوخت و در نتیجه از استفاده دست آمده است.

چرا بیودیزل؟
این فراهم می کند صرفه جویی در سوخت.
با داشتن نقطه اشتعال بالاترامن تر از دیگر سوخت ها است.
ضربه زدن موتور را به دلیل دارا بودن عدد ستان بالاتر کاهش میدهد. 
در مقایسه با سوخت دیزل منجر به آلودگی هوا کمتر است.
ایجاد ارزش افزوده در اقتصاد، ارائه فرصت های شغلی.
کاهش وابستگی به منابع خارجی نفت.
ود کفایی در تولید سوخت .
هر دو صرفه جویی در ساختار، و کمک به اقتصاد ملی است.

روغن سرد (پرس سرد) چه سیستم است؟
کلزا، آفتابگردان، کنجد، سویا، فندق، گردو، بادام زمینی، روغن ذرت، خشخاش، دانه کتان، دانه کرچک، گلرنگ و غیره. ساده ترین از دانه های روغنی، روغن مقرون به صرفه، سالم و طبیعی است سیستم تولید. تولیدات روغنی بدون حرارت دادن Psiri، شیمیایی، و غیره تصفیه شده است. ظرفیت کمی به طور خاص فرآیند فشار روغن بدون اینکه به فشردن روغن سرد قرار به دست آمده است. گریس آماده برای استفاده از طریق فیلتر می شود. این درست مثل آب تازه فشرده شبیه به تولید تمام مواد معدنی، ویتامین ها و آنتی اکسیدان در روغن است به ماندن در این بسیار افزایش می دهد کیفیت روغن. این است که در کیک خمیر از مطبوعات به عنوان تولید خوراک دام با ارزش ترین استفاده می شود.

سرد فشار استفاده می شود؟
A. گردو، کنجد، سویا، فندق، بادام زمینی، آفتابگردان، روغن سالاد ذرت در روغن سرد و سس های سالاد استفاده می شود.
فندق ب، بادام زمینی، گردو، روغن کنجد شیرینی سازی سرد در بخش ترجیح داده می شوند.
کانولا ج، روغن آفتابگردان است به عنوان مناسب ترین در تولید سوخت بیودیزل از روغن سرد استفاده می شود.
خشخاش D-، بزرک، روغن سرد دانه کرچک در صنایع شیمیایی و لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می شود
فروش تاسیسات و دستگاه های تولید بخار گرم
جمعه 23 تیر 1396 ساعت 06:45 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )

فروش تاسیسات و دستگاه های تولید بخار گرم

قیمت تاسیسات و دستگاه های تولید بخار گرم و دیگ بخار 200 هزار دلار است.
این تاسیسات و دستگاه های تولید بخار گرم و دیگ بخار در سال 2007 شروع بکار کرده است.

طی این 10 سال تاسیسات و دستگاه های تولید بخار گرم و دیگ بخار در بهترین شرایط نگهداری شده است.
ظرفیت تولید بخار تاسیسات و دستگاه های تولید بخار گرم و دیگ بخار در ساعت 8 بار و 1500 اسب بخار است.
تاسیسات و دستگاه های تولید بخار گرم و دیگ بخار بسیار تمیز و در حد نو میباشد.
بدلیل تغییر شغل این دستگاه به فروش میرسد.

دستگاه تولید بخار، دستگاه تولید بخار گرم، كیلو كالری گرمخانه ساخت تهران دیگ بخار، کاربرد دیگ بخار در خط تولید،قیمت بویلر، سطح گرمایی دیگ بخار، آتش دیگ بخار، انواع دیگ های بخار، دیگ بخار کم فشار، دیگ های کوچک پرفشار، دیگ های کوچک، دیگ بخار | انواع دیگ بخار | اولین سازنده دیگ بخار، دیگهای بخار در کارخانه جات،قیمت دیگهای بخار در کارخانه دیگهای بخار و آب گرم؛ دیگ های بخار و آبگرم فایر تیوب. دیگ های سیکل ترکیبی، تجهیزات جانبی دیگ بخار

دستگاه تولید بخار، دستگاه تولید بخار گرم، كیلو كالری گرمخانه ساخت تهران دیگ بخار، کاربرد دیگ بخار در خط تولید،قیمت بویلر، سطح گرمایی دیگ بخار، آتش دیگ بخار، انواع دیگ های بخار، دیگ بخار کم فشار، دیگ های کوچک پرفشار، دیگ های کوچک، دیگ بخار | انواع دیگ بخار | اولین سازنده دیگ بخار، دیگهای بخار در کارخانه جات،قیمت دیگهای بخار در کارخانه دیگهای بخار و آب گرم؛ دیگ های بخار و آبگرم فایر تیوب. دیگ های سیکل ترکیبی، تجهیزات جانبی دیگ بخار
دیگ بخار و حرارت چه نقشی در زندگی ما دارد؟

گرما / حرارت فرایند و زمینه های کاربردگرما اساس همه زندگی است. این را می توان زمانی که یخچال را از بین می برد و ماست می آیدزنده پس از یک زمان کوتاه. اگر گرما فقط از اشعه خورشید به دست آید، مناطق بزرگ زمین خواهد بودبرای انسان غیرقابل انکار باشد بنابراین حرارت مصنوعی (حرارت حرارتی) لازم است، بسته استدر موقعیت جغرافیایی و فصل سال. علاوه بر این، وجود دارد نیز عالی استتعداد فرایندهای فنی که فقط از طریق گرما امکان پذیر است، به عنوان مثال، پخت و پز،پروسه جوش و تمیز کردن در صنایع غذایی و نوشیدنی. اما در بسیاری از شاخه های دیگرهمچنین، مانند کاغذ، ساختمان، صنایع شیمیایی یا صنایع نساجی، بسیاری از فرآیندهای تنها کار می کنندبا حرارت (گرمای فرآیند).آب و بخار به عنوان حامل گرماهر فریزر فشار از این فیزیکی استفاده می کندبرای مثال، ارتباطات. دربمی دهد مهر و موم محکم به اجاق گاز، بنابراینبخار تولید شده در نقطه جوش نقطه جوش در هوا حدود 100 درجه سانتیگراد استفشار حدود 1 بار) نمی توانددر رفتن. فشار داخل آشپزخانهافزایش، که در همان زمان منجر می شودبه افزایش نقطه جوش. فشاربر روی یک شیر ایمنی تنظیم شده استتقریبا یک بار بالاتر از فشار هوا.به عنوان یک نتیجه، درجه حرارت درپخت فشار فقط 100 درجه سانتیگراد نیست، بلکه آن استدر ظرف غذاخوری باز است، اما درجه سانتی گراد غذا حاوی آشپز بیشتر استبه سرعت.بنابراین گرما برای گرمایش ساختمان ها و برای بسیاری از فرایندهای صنعتی ضروری است. حالا فقطتصور کنید که هر فرآیند یا اتاق نیاز به جدا شدن دارد. شیب مکرراحتمالا گرما اصطکاکی بیشتری نسبت به محصولات تولید شده توسط بسیاری از آنها در کیف پول خود ایجاد خواهد کردسیستم های گرمایش شخصی مورد نیاز - کاملا جدا از راندمان کم. به این دلیل،گرما مورد نیاز معمولا به طور مرکزی تولید می شود و از طریق یک وسیله حمل و نقل انتقال می یابدحامل گرما. این حامل گرما به مصرف کننده منتقل می شود، گرما وجود داردبه مصرف کننده منتقل شده و محفظه خنك كننده حرارتی به یك منبع باز می شودتولید گرمای مرکزی دوباره گرما می شود.آب یا بخار به عنوان یک حامل گرما دارای خواص مطلوب مانند مانند، بالا استجذب انرژی و حمل آسان. این در همه جا در دسترس است و مضر نیستبه محیط زیست (مگر اینکه شما سعی می کنید تخت گل خود را با آب جوش، کهتخت گل احتمالا زنده نخواهد ماند) نقطه جوش در فشار اتمسفری نسبتا کم استبا این حال. اگر درجه حرارت بیش از 100 درجه سانتیگراد تولید شود، حامل گرما می تواند باشدتحت فشار قرار بگیرد، که موجب افزایش دمای جوش میشود.طراحی دیگهای صنعتیدر ظرفیت کامل یک دیگ بخار از این اندازه 3000 لیتر روغن یا 3 لیتر نفت را تولید می کندمقدار مربوطه از گاز طبیعی به گرما یا حرارت فرایند هرساعت این به اندازه کافی برای گرمایش بیش از 2،000 خانه کافی است.به دلیل حجم عظیمی از آب و چند مرحلهای از سرازیر شدنگازهای دودکش، این دیگهای بخار نیز نامیده می شوند.
سیستم های دیگ بخار صنعتی می توانند با فشارهای بسیار بیشتری نسبت به اجاق های فشار بخار مقابله کنند. اینهادیگهای بخار از صفحات فولادی ضخیم که تا ضخامت 35 میلیمتر جوش داده میشوند و فشار 30 را دارندنوار و بیشتر امکان پذیر است. طراحی پایدار و قوی نیز ضروری است - اگر یک دیگ بخار از این نوع بودبه سقوط، نیروهای انفجاری قابل مقایسه با قدرت انفجاری یک تن از سنگ قیمتی خواهد بودآزاد شده است (شیری که در ظرفی پر از آب پر می شود، در مقایسه با این مقدار چیزی نیست). حرارتیخروجی تا 38 مگاوات از یک دیگ بخار، که تقریبا مربوط به آن است، امکان پذیر استقدرت 500 متوسط VW Golf cars. حداکثر پنج بویلر می توانند از لحاظ اقتصادی ترکیب شوند. الفدیگ بخار از این نوع، پر از آب و آماده برای عملکرد، می تواند تا 165 تن وزن،که مربوط به وزن 120 وات گلف است.دیگهای آب گرم یا بخار در طراحی نسبتا مشابه هستند (شکل). فشار دیگ بخارکشتی یک لوله افقی استوانه ای است که در هر دو طرف بسته با یک ورق پایان و عایق شده استاطراف. یک لوله شعله ای (Pass 1) در این مخزن تحت فشار قرار دارد که از طریق یک شلیک می شودمشعل و یک محفظه عقب نشینی داخلی که باعث تغییر گازها و منجر به سوختگی می شودآنها را در پاس لوله دوم دود کنید. در جلو دیگ بخار خارجی استمحفظه، که دوباره گازهای دود را عوض می کند و آنها را به انتهای دیگ بخار در می آوردلوله دود لوله 3 دیگهای آب گرم معمولا به طور کامل در طول آب پر می شوندعمل. از سوی دیگر، دیگ بخار تنها 3/4 آب پر می شود؛ ربع بالافضای بخار است.
دستگاه برش لیزر ورق و برش آلومینیوم میتسوبیشی(MITSUBISHI)
جمعه 23 تیر 1396 ساعت 12:04 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )

دستگاه برش  لیزر ورق و برش آلومینیوم میتسوبیشی(MITSUBISHI)

موجود در ترکیه،قیمت دستگاه 260.000 دلار

سال تولید 2011، قدرت (4.5 KW)

مدل دستگاه برش ورق آلومینیوم:   Mitsubishi LVP 3015

کاملا تمیز و سالم

ابعاد ورق  1500 * 3000  میلیمتر

 

قیمت دستگاه لیزر-برش لیزری-حکاکی لیزری- دستگاه برش لیزری کیفیت بالا- قیمت دستگاه برش لیزری اصفهان-دستگاه لیزر ارزان-حکاکی و برش لیزری فلزات و غیر فلزات -وارد کننده و نمایندگی فروش دستگاه برش و حکاکی لیزری- شرکت pnc لیزر-پرفروش ترین دستگاه برش و حکاکی لیزر 90*130 در ایران دستگاه تمام ورق ،فروش نقد و اقساط- قیمت فروش دستگاه لیزر-برش لیزری-حکاکی لیزری- دستگاه برش لیزر روتک-بهترین مارک دستگاه برش لیزری-وارد کننده و قیمت فروش دستگاه حکاکی لیزری روی چوب،سنگ،ام دی اف،شیشه،پلکسی گلاس،چرم - دستگاه لیزر-قیمت دستگاه برش لیزری ارزان کوچک-حکاکی لیزری-وارد کننده دستگاه برش لیزر پلکسی گلاس,چوب,ام دی اف, شیشه,سنگ,چرم,پارچه- دستگاه لیزر-قیمت دستگاه برش لیزر- بهترین دستگاه برش لیزری،حکاکی لیزری چوب-mdf-سنگ-فلزات

قیمت دستگاه لیزر-برش لیزری-حکاکی لیزری- دستگاه برش لیزری کیفیت بالا- قیمت دستگاه برش لیزری اصفهان-دستگاه لیزر ارزان-حکاکی و برش لیزری فلزات و غیر فلزات -وارد کننده و نمایندگی فروش دستگاه برش و حکاکی لیزری- شرکت pnc لیزر-پرفروش ترین دستگاه برش و حکاکی لیزر 90*130 در ایران دستگاه تمام ورق ،فروش نقد و اقساط- قیمت فروش دستگاه لیزر-برش لیزری-حکاکی لیزری- دستگاه برش لیزر روتک-بهترین مارک دستگاه برش لیزری-وارد کننده و قیمت فروش دستگاه حکاکی لیزری روی چوب،سنگ،ام دی اف،شیشه،پلکسی گلاس،چرم - دستگاه لیزر-قیمت دستگاه برش لیزری ارزان کوچک-حکاکی لیزری-وارد کننده دستگاه برش لیزر پلکسی گلاس,چوب,ام دی اف, شیشه,سنگ,چرم,پارچه- دستگاه لیزر-قیمت دستگاه برش لیزر- بهترین دستگاه برش لیزری،حکاکی لیزری چوب-mdf-سنگ-فلزات

دستگاه برش لیزر میتسوبیشی مدل EX با قدرت 4/5 کیلوواتو ابعاد برش ورق 1300*1500 میلیمتر.با قدرت برش ورق به ضخامت 15 میلیمتر،برش ورق آهن کربن به ضخامت 15 ،برش ورق آلومینیوم به ضخامت  12 میلیمتر،برش ورق برنج به ضخامت 5 میلیمتر.با حساسیت تا 02/00 میلیمتر و بازدهی بالا.با سیستم جت پیرسینگ Jet Piercing بالاترین بازدهی بین دستگاههای موجود در بازار را داراست.

 

درباره شرکت ماشین آلات میتسوبیشی

تقریبا 100 سال است که نام ماشین آلات برش لیزر میتسوبیشی مترادف با راه حل های جهانی در فن آوری اتوماسیون صنعتی و محصولات تکنولوژیکی موجود در بازارهای جهانی است. ماشین آلات برش لیزر میتسوبیشی الکتریک تجربه های معقولی را در تمام زمینه ها ارائه می دهد، از جمله توسعه و ساخت کالاهای مصرفی و صنعتی تا مدیریت کل کارخانه ها.

 

بخش فناوری لیزر در میتسوبیشی الکتریک در اوایل دهه هفتاد تاسیس شد و اولین لیزر برای برنامه های کاربردی تجاری در سال 1977 فروخته شد. از آن به بعد، ما این فناوری را به طور مداوم بهبود می بخشیم و مسیر خود را از دست می دهیم. طرح های ماشین آلات برش لیزر میتسوبیشی ، انجام تحقیق، تولید و اجرای هر یک از اجزای مهم ماشین های لیزر ارائه شده در خانه را انجام می دهد. نسل پنجم فعلی لیزرها بر اساس رزوناتورهای نوآورانه اثر کار ما است. آنها با افتخار در کوچکترین شرکت های خدماتی، شرکت های متوسط ​​و تمام راه های خطوط پیشرفته کار می کنند.

 

ما در تمام مراحل ارائه راه حل ها و پشتیبانی می کنیم - پیشنهاد، طراحی، عرضه، نصب، آموزش و تعمیر و نگهداری. اجازه دهید این واقعیت که ما تا کنون بیش از 12000 سیستم ماشین آلات برش لیزر میتسوبیشی در سراسر جهان نصب شده است اثبات بالاترین کیفیت از لیزر ما است.

 

از سال 2011، ما در اروپا با جدیدترین طیف وسیعی از دستگاه های برش لیزر و سیستم های بارگیری اتوماتیک حضور داشته ایم. ما با توزیع کنندگان به صورت انحصاری کار می کنیم، آنهایی که طیف گسترده ای از گزینه های عرضه دیگر برای دستگاه هایی را فراهم می کنند که مکمل های لیزر را تکمیل می کنند و خدمات پیشرفته و حرفه ای را کنار می گذارند.

 


 

 فروش ماشین آلات و خطوط تولید دسته دوم ترکیه

دستگاه سی ان سی(CNC)برش لیزر فیبر NUKON 

 فروش جرثقیل دروازه ای 165 تن(دست دوم)


 
دستگاه سی ان سی(CNC)برش لیزر فیبر NUKON
چهارشنبه 14 تیر 1396 ساعت 11:43 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )


دستگاه سی ان سی(CNC)برش لیزر فیبر NUKON  


مدل دستگاه سی ان سی(CNC)برش لیزر فیبر NUKON  NUKON ( NF PRO  620 5 kw )
قیمت: 295 هزار دلار،دستگاه موجود در ترکیه

توضیحات:
مدل دستگاه سی ان سی(CNC)برش لیزر فیبر NUKON  سال 2015
دستگاه سی ان سی(CNC)برش لیزر فیبر NUKON  5  کیلو وات
برش در ابعاد 6000*2000 میلیمتر
دستگاه سی ان سی(CNC)برش لیزر فیبر NUKON  با قابلیت برش دادن صفحاتی از جنس برنج،مس،آلمینیوم،
فایبر CNC برش لیزر، دستگاه فایبرلیزر برق مصرفی، دستگاه های برش لیزر میباشدCO2سرعت برش، ورق توسط فایبرلیزر، دستگاه برش سی ان سی، دستگاه برش لیزر فایبر فلزات، دستگاه برش لیزر فایبر، برش شبكه گرتینگ با سی ان سی كویكه Koike Deltatec CNC، برش فایبر لیزرCNC دو پالته تراش، دستگاه برش فایبر لیزر CNC، دستگاه برش رول استیل توسط لیزر فیبر نوری CNC، رول بر CNC لیزری با طول نامحدود (برش لیزر رول ورق، باز نوع 700W CNC فیبر لیزر دستگاه برش برای ورق های فلزی، قیمت برش cnc،دستگاه برش cnc چیست؟،خدمات برش cnc،برش cnc چوب،قیمت دستگاه برش پلاسما cnc،دستگاه برش cnc چوب،برش cnc پلاسما،لیست قیمت دستگاه برش پلاسما


فایبر CNC برش لیزر، دستگاه فایبرلیزر برق مصرفی، دستگاه های برش لیزر میباشدCO2سرعت برش، ورق توسط فایبرلیزر، دستگاه برش سی ان سی، دستگاه برش لیزر فایبر فلزات، دستگاه برش لیزر فایبر، برش شبكه گرتینگ با سی ان سی كویكه Koike Deltatec CNC، برش فایبر لیزرCNC دو پالته تراش، دستگاه برش فایبر لیزر CNC، دستگاه برش رول استیل توسط لیزر فیبر نوری CNC، رول بر CNC لیزری با طول نامحدود (برش لیزر رول ورق، باز نوع 700W CNC فیبر لیزر دستگاه برش برای ورق های فلزی، قیمت برش cnc،دستگاه برش cnc چیست؟،خدمات برش cnc،برش cnc چوب،قیمت دستگاه برش پلاسما cnc،دستگاه برش cnc چوب،برش cnc پلاسما،لیست قیمت دستگاه برش پلاسما
CNC ماشین چیست؟ چگونه CNC ماشین کار می کند؟

CNC ماشین چیست؟
در حال حاضر که ما دیدیم که دستگاه NC و قطعات مختلف آن، به راحتی درک آنچه که دستگاه CNC است. CNC فرم کوتاه برای کنترل عدد کامپیوتری است. ما دیده ایم که دستگاه NC به عنوان برنامه دستورالعمل های تغذیه شده به واحد کنترل دستگاه کار می کند. دستگاه CNC شامل مینی رایانه یا میکرو کامپیوتر است که به عنوان واحد کنترل دستگاه عمل می کند. در حالیکه در دستگاه NC دستگاه برنامه به کارتهای پانچ تغذیه می شود، در دستگاه های CNC برنامه دستورالعمل به طور مستقیم از طریق یک تخته کوچک مشابه صفحه کلید سنتی به کامپیوتر منتقل می شود.

در دستگاه CNC برنامه در حافظه کامپیوتر ذخیره می شود. برنامه نویس می تواند به راحتی کدها را بنویسد و برنامه ها را طبق الزامات ویرایش کند. این برنامه ها می توانند برای قسمت های مختلف مورد استفاده قرار گیرند و نیازی به تکرار دوباره نیست.

در مقایسه با دستگاه NC ماشین CNC بیشتر انعطاف پذیری بیشتر و قابلیت محاسباتی را ارائه می دهد. سیستم های جدید را می توان به کنترل کننده CNC به آسانی با برنامه ریزی مجدد واحد مورد استفاده قرار داد. به علت ظرفیت و انعطاف پذیری، دستگاه های CNC به عنوان "نرم سیم" NC شناخته می شوند.

ماشین CNC چگونه کار می کند؟
دستگاه CNC از رایانه ای است که در آن برنامه برای برش فلز کار به عنوان مورد نیاز تامین می شود. تمام فرآیندهای برش که باید انجام شوند و تمام ابعاد نهایی از طریق برنامه به کامپیوتر منتقل می شود. بدین ترتیب کامپیوتر می داند دقیقا چه کاری باید انجام دهد و تمام فرآیندهای برش را انجام دهد. دستگاه CNC مانند ربات عمل می کند که باید با برنامه اجرا شود و تمام دستورالعمل های شما را دنبال می کند.

برخی از ابزارهای معمولی که می توانند بر روی دستگاه های CNC اجرا شوند عبارتند از: تراش، دستگاه فرز، ماشین حفاری و غیره. هدف اصلی این ماشین ها، حذف برخی از فلزات است تا شکل مناسب آن مانند گرد، مستطیل و غیره در روش های سنتی این ماشین ها توسط اپراتورهای متخصص در عملیات این ماشین ها اداره می شوند. اکثر مشاغل باید با دقت ماشینکاری شوند و اپراتور باید به اندازه کافی متخصص باشد تا کار دقیق انجام دهد. در دستگاه های CNC نقش اپراتورها به حداقل می رسد. اپراتور باید صرفا برنامه دستورالعمل ها را در رایانه تغذیه کند، ابزار مورد نیاز را در دستگاه بارگیری کند، و بقیه کار به صورت خودکار توسط کامپیوتر انجام می شود. این کامپیوتر ابزار ماشین را برای انجام عملیات مختلف ماشینکاری به عنوان برنامه دستورالعمل توسط اپراتور هدایت می کند.

شما لازم نیست که در مورد صحت کار نگران باشید؛ تمام دستگاه های CNC طراحی شده اند تا با تطابق بسیار نزدیک عمل کنند. در واقع، این روزها برای بیشتر کارهای دقیق دستگاه CNC اجباری است. هنگامی که کار شما تمام شده است، شما حتی نباید آن را حذف کنید، دستگاه این کار را برای شما انجام می دهد و کار خود را به تنهایی انجام می دهد. به این ترتیب دستگاه شما می تواند در طول 24 ساعت کاری بدون نیاز به نظارت زیاد کار خود را انجام دهد، البته باید ابتدا آن را با برنامه اولیه تغذیه کنید و مواد اولیه مورد نیاز را تهیه کنید.

اکثر شرکت های تولیدی در حال حاضر با دستگاه های CNC مجهز به بازار بسیار رقابتی هستند. با این حال، گرفتن کارشناسان متخصص برای استفاده از این ماشین ها دشوار است. حتی اپراتورهای دستگاه این روزها ترجیح می دهند دستگاه را با برنامه نویسی به جای دستی به صورت دستی اداره کنند. در اکثر مؤسسات آموزشی ماشین آلات، اپراتورهای جدید، ماشینکاری دستی و ماشینکاری و برنامه نویسی CNC را آموزش می دهند.

فروش جرثقیل دروازه ای 165 تن(دست دوم)
دوشنبه 12 تیر 1396 ساعت 06:50 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )

فروش جرثقیل دروازه ای 165 تن(دست دوم)

یک عدد جرثقیل دروازه ای کامل همراه با وینچ ساخت سال 2009 موجود در ترکیه به فروش میرسد.

ظرفیت باربری 165 تن

ارتفاع جرثقیل 45 متر

اندازه دهنه جرثقیل 78 متر

 


فروش جرثقیل-جرثقیل دروازه ای-جرثقیل 165 تن-جرثقیل نیم دروازه-جرثقیل دروازه ای دست دوم- جرثقیل دروازه ای چیست-جرثقیل بازویی-قیمت جرثقیل- قیمت جرثقیل دروازه ای-جرثقیل دروازه ای دو پل- جرثقیل دروازه ای تک پل-طراحی جرثقیل دروازه ای- جرثقیل سقفی دو پل · جرثقیل دروازه ای تک پل- خرید و فروش جرثقیل های دروازه ای و نیم دروازه ای, جرثقیل تک پل, دو پل, بازویی, کارگاهی, جرثقیل دروازه ای دست دوم, اجاره و تعمیر جرثقیل های دروازه ای- انواع جرثقیلهای سقفی، دروازه ای و بازویی. نماینده فروش بالابرهای زنجیری- جرثقیل های دروازه ای به صورت تک پل با بالابر آویز ، جرثقیل نیمه دروازه ای و دروازه ای دو پل-

فروش جرثقیل-جرثقیل دروازه ای-جرثقیل 165 تن-جرثقیل نیم دروازه-جرثقیل دروازه ای دست دوم- جرثقیل دروازه ای چیست-جرثقیل بازویی-قیمت جرثقیل- قیمت جرثقیل دروازه ای-جرثقیل دروازه ای دو پل- جرثقیل دروازه ای تک پل-طراحی جرثقیل دروازه ای- جرثقیل سقفی دو پل · جرثقیل دروازه ای تک پل- خرید و فروش جرثقیل های دروازه ای و نیم دروازه ای, جرثقیل تک پل, دو پل, بازویی, کارگاهی, جرثقیل دروازه ای دست دوم, اجاره و تعمیر جرثقیل های دروازه ای- انواع جرثقیلهای سقفی، دروازه ای و بازویی. نماینده فروش بالابرهای زنجیری- جرثقیل های دروازه ای به صورت تک پل با بالابر آویز ، جرثقیل نیمه دروازه ای و دروازه ای دو پل-


فعالیت ساخت و ساز بالا و پایین در سایت های ساخت و ساز، بارگیری و تخلیه آثار، نمونه کار در نجات لوازم خودرو و بکسل، بلند کردن و حمل و نقل و غیره در ضایعات خرید و فروش در آثار جرثقیل مناسب برای مقاصد مختلف در آثار هستند. سریال قادر به عمل می کنند، بزرگترین عامل در انتخاب این نوع جرثقیل می تواند بار در صورت لزوم انجام است.

بلند کردن عملیات جرثقیل در حالی که انتخاب یک موضوع که نیاز به دانش را در خود دارد.

- برای حذف بار (اندازه و وزن) به

- شناسایی شرایط فیزیکی از صحنه به کار

- کار به حذف تمام ویژگی های وسیله نقلیه (اندازه، وزن، سیستم بلند کردن، بلند کردن اجسام

    ظرفیت، ظرفیت) به حمل، آن را برای انتخاب درست ضروری است.

 

کامیون در نصب شوند؛ مناسب برای تولید انواع شرایط عملیاتی وجود دارد. استخدام و انتخاب یک گروه بالابرها مناسب ساخته شود. ساختار و برخی از مفاهیم برای یک انتخاب سالم (کامیون) را بررسی کند.

 

ظرفیت جرثقیل دروازه ای

با توجه به حداکثر فاصله می تواند حداکثر وزن آن می تواند تحمل برسد و ظرفیت های خاصی از جرثقیل نیز وجود دارد. قبل از استفاده از یک جرثقیل و یا حتما باید تجدید نظر شود، در حالی که محدودیت ظرفیت. لازم به ذکر است که هر یک جرثقیل مناسب برای هر کسب و کار است در سوال نیست. تعیین اندازه و تعریف اولویت کار باید انجام شود، و آن را به انتخاب یک جرثقیل مناسب است. قواعد ساده است که می تواند در این انتخابات کمک به مفهوم فاصله بار x است. منطق این سیستم همچنین نشان میدهد که چگونه ظرفیت جرثقیل یک بار از kadarlık بلند. وینس نامگذاری این مدت استفاده می شود. در واقع تن X متر (کیلوگرم · متر). اگر ما یک جرثقیل 35 تنی به عنوان مثال، این بدان معنی است که 3M جرثقیل از محور برج. شما می توانید به دور از واقعی حداکثر ظرفیت. تن متر (کیلوگرم بر مترمربع) تعیین می شود. این است که، آن را گفت 35 تن جرثقیل 105 تن ظرفیت-متر است. توسط یک برآورد تقریبی از راه دور به بخش مورد نظر از این مقدار آن را به ما ظرفیت تقریبی در آن فاصله است. البته، این معامله ساده، افزایش از دست دادن عملکرد برای هر فاصله و نیروهای دیگر نیز باید به خاطر داشت که برخی از ظرفیت خواهد شد درگیر بیشتر کاهش می یابد.


جرثقیل (تاشو رونق) طبقه بندی

 

هنگامی که ما به بررسی جرثقیل ها را به 2 گروه با توجه به شکستن تک استراحت و دو استراحت تقسیم شده است. جرثقیل رونق است و تنها برای انجام یک جرثقیل بالابر استاندارد عملیات نیاز به شکستن گروه تک فرمت. کار را می توان حرکت سه راه در گردن بازو خطی انجام شده است. اما در برخی موارد، یک بازوی تنها ناکافی است. فاصله بیشتری برای رسیدن به مطلوب و یا در یک ارتفاع مشخص، نه در خط با گروه پردازش استاندارد، ارتفاع در یک جهت دیگری که نیاز به حرکت دقیق تر از کارگران و یا دیگر را می توان در مناطق در نقاط مورد استفاده خواهد بود کافی برای تنها شکستن نوک فرمت استاندارد مجموعه 1 است که می تواند به طور مستقل و بدون شکستن 2 حرکت . می توان آن را به یک گروه ترک خوردگی اضافه شده است. این اجازه می دهد تا 1 مجموعه ای از خرد کردن ارتفاع مورد نظر، رسیده یا در محور عمودی یا افقی 2. در شکستن با کمک 3-راه عمل 1 با مستقل ارائه انجام کار در پایمال باز است.

 

زوج شکستن یک جرثقیل در ترافیک کروز است که بر روی شاسی خورده. با این حال، در گروه دو پل جرثقیل 2 استراحت به راحتی در هر زمان آن است که یک دستگاه قابل حمل پلیسه دار از ویژگی های تک می شود، به طوری که استفاده از امن در حال افزایش است حذف شود.

 

طبقه بندی آنها با توجه به دولت از جرثقیل تاشو رونق.

تاشو سیستم جرثقیل، کفپوش عنوان کوچک که ممکن در خودرو در حالی که در این سفر و به خصوص اطمینان از انجام کارهای دیگر مانند تحمل بار. ظرفیت بوم جرثقیل کامل است که کلاس اول در این گروه گروه که شامل جرثقیل تا 50000 کیلوگرم بر متر مربع است. جرثقیل، چه تنها استراحت، لیوان استراحت دو اگر می خواهید به خاموش کردن دقیقا تاشو عقب. این اجازه می دهد تا مواد کاملا امن در پشت کامیون برای انتقال استفاده می شود. به خصوص بیشتر ترجیح رونق کامل بخش جرثقیل در اروپا، هر دو جرثقیل و جرثقیل کلاس امن که با استفاده از موثر ترین و کارآمد است. این جرثقیل است حدود 20 سانتی متر بالاتر نسبت به کلاس های دیگر

محور عقب تاشو نصب شده بر روی شاسی جرثقیل نصب شده

 ، برخی از ساخت و ساز در کشور ما، گاراژ، ریخته، و غیره با توجه به درب کم گاهی باعث مشکلات ممکن است مواجه شود.

ظرفیت رشد می کند جرثقیل های عمودی استفاده می شود، بیشتر ابعاد سیلندر توسط بوم اصلی و رونق پسوند. بنابراین، ظرفیت بزرگتر از 50000 فنجان متر کیلوگرم نصب شده در پشت جرثقیل های راست قامت، به ویژه به دلیل سیلندر بلند نمی خواهد در خارج از منطقه از رونق به طور کامل گشوده گسترش دهد. با این حال، این شاسی جرثقیل دوباره در راه های مختلف خورده و دیگر اشیاء به ویژه ارائه شده است که قسمت عقب وجود دارد و می تواند برای محموله استفاده می شود. نیمی از تاشو به نام جرثقیل، فقط کامل مرکز تاشو رونق چرخش، در سیستم جرثقیل بطور غیرمتعارف در کیسه های ساخته شده است و در نتیجه رونق سمت رونق راست است عمود بر زمین، عمود بر رونق خورده در صفحات موازی.

 تاشو رونق که نیمی از سیستم برای جرثقیل استاندارد است که غنیمت کامیون سوار در عقب معتبر است. اگر تعداد رونق بیشتر از استاندارد است یا رونق طول بیشتر است (مثلا نوع بلند در صورت وجود) و یا سیستم 2 خرد کن نصب شده است، و یا وقتی که جرثقیل محور عقب کامیون در گفته می شود می توانید رونق برابر نصب شده است. در این مورد، رونق جرثقیل خواهد شد بر روی شاسی خورده. بنابراین، بدنه خودرو استفاده زیادی برای مقاصد دیگر اجازه نمی دهد. تاشو رونق در مورد در واقع یک نوع از ضرورت. بنابراین سیستم بازگشت ساخته شده است و روی زمین متمرکز شده است. مورد دیگر این است که بر روی شاسی رونق جرثقیل خورده است روی محورهای عقب نصب شده است. (گفت البته، در صورت تمایل، نیز موضوع جرثقیل ظرفیت های کوچکتر در نصب شده است می باشد.) 120 000 کیلوگرم بر متر مربع و ظرفیت جرثقیل بزرگتر به عنوان استاندارد نصب شده است به محور عقب. در این مورد، او اعتراف کرد رونق جرثقیل به جلو بر روی شاسی عقب تاشو. جرثقیل از این نوع است مناسب برای استفاده به عنوان یک شاسی استاندارد و پوشش مسکن ارتفاع کوتاه تر است.

 در دوران رونق کوتاه دولت، چیزی که تعیین خواهد کرد پس از ظرفیت برای استفاده ایمن از دستگاه مناسب مورد نیاز است به وقوع پیوست. اگر ظرفیت جرثقیل نه بیشتر از 120000 متر کیلوگرم. دستگاه واحد جرثقیل دو استراحت، استراحت 2 می شود جدا پلیسه دار و چین خورده می شود. در این مورد، امن دسترس می شود. شاسی به طور کامل از 50000 کیلوگرم متر خورده جرثقیل کوچکتر آماده است تا به طور کامل حمل و نقل در هر مورد خواهد بود.

 

کامیون نصب شده در دو بخش اصلی رخ داده است.

مونتاژ بلند کردن A-

کامیون B-

 

لیفتینگ گروه الف

گروه بلند کردن متشکل از دو عنصر،

1- زمین

برج 2-

 

الف) شاسی

حمل مونتاژ بلند کردن و نصب سازه های فولادی قاب بر روی شاسی کامیون.

در جرثقیل تناژ غیر بالا (150 متر در جرثقیل تن) ST-52 مواد از مشخصات فولاد با کیفیت بالا ساخته شده جریان بیشتر در جرثقیل تناژ بالا.

همچنین؛ در طول بار دست زدن به خودرو است که می تواند باز و بسته هیدرولیکی مورد نظر پسوند آن را می توان به قاب عقب (اختیاری) نصب شده است.

بالابرهای (عملیات) در هنگام مونتاژ بلند کردن اجسام برای حفظ بار از چرخ وسیله نقلیه و زمین مقابل که می تواند به هیدرولیکی و پاها تثبیت کننده نصب شده در عقب هستند نمیتوانند هدایت شوند.

 

ب) برج

آیا بخش که در آن همه از واحد آسانسور. دو نوع از نصب و راه اندازی بر روی کامیون انجام می شود.

جام الف تماس نصب: یک برنامه اختیاری است.

- آن است که در ماشین جایی که بیشتر در انجام برای بلند کردن و حمل و نقل با هم اعمال می شود.

- چرخش برج باید 180 درجه تجاوز نمی کند. این منطقه از 180 درجه، دور برگشت از منطقه مورد مطالعه است.

- بازگشت باید در سطح پا به پایان برسد. فروش خط کامل پاستوریزه،شیشه پُرکن و دربند شیر ( بسته بندی شیر) شیر
یکشنبه 11 تیر 1396 ساعت 07:12 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )

فروش خط کامل پاستوریزه،شیشه پُرکن و دربند شیر ( بسته بندی شیر) شیر


تمام دستگاههای لازم برای پاستوریزه کردن شیر،پر کردن شیر در شیشه و دستگاه دربند(بسته بندی شیر) به فروش میرسد.
با ظرفیت پاستوریزه کردن 500 تن شیر در ساعت
تانک سرد کن شیر،تانک انبار شیر،شیشه پر کن شیر و تمام دستگاههای مورد نیاز برای خط تولید شیر به فروش میرسد.
دستگاهها کاکرده و موچود در ترکیه میباشد.خط تولید شیر پاستوریزه،دستگاه پاستوریزه شی،دستگاه سرد کن شیر،دستگاه بویلر شیر،دستگاه گرم کن شیر،دستگاه بسته بندی شیر،دستگاه پر کن شیر،دستگاه دربند شیر،دستگاه دربند شیر شیشه،دربندی بطری شیشه شیر،پرکردن مایعات رقیق،بطری های شیشه،مخزن درب شیر،مخزن شیر،مخزن نگهداری شیر،دستگاه وکیوم،ماشین آلات تولید کننده شیر،دستگاه فیلر مایعات،بسته بندی نمودن شیر تغلیظ شده (شیر کندانسه)، بسته بندی مربا,شیر,خامه,ماست و ماست چکیده،پر کردن مایعات در بطری شیشهای،شیر پاستوریزه - دوغ - شیر مدارس،ظروف بسته بندی شیشه ای،فوائد شیر شیشه ای،مضرات بسته بندی شیر پاستوریزه،اواع بسته بندی شیر پاستوریزه شیشه ای،انواع قیمت ماشین دستگاه مخزن شیر پاستورزه
خط تولید شیر پاستوریزه،دستگاه پاستوریزه شی،دستگاه سرد کن شیر،دستگاه بویلر شیر،دستگاه گرم کن شیر،دستگاه بسته بندی شیر،دستگاه پر کن شیر،دستگاه دربند شیر،دستگاه دربند شیر شیشه،دربندی بطری شیشه شیر،پرکردن مایعات رقیق،بطری های شیشه،مخزن درب شیر،مخزن شیر،مخزن نگهداری شیر،دستگاه وکیوم،ماشین آلات تولید کننده شیر،دستگاه فیلر مایعات،بسته بندی نمودن شیر تغلیظ شده (شیر کندانسه)، بسته بندی مربا,شیر,خامه,ماست و ماست چکیده،پر کردن مایعات در بطری شیشهای،شیر پاستوریزه - دوغ - شیر مدارس،ظروف بسته بندی شیشه ای،فوائد شیر شیشه ای،مضرات بسته بندی شیر پاستوریزه،اواع بسته بندی شیر پاستوریزه شیشه ای،انواع قیمت ماشین دستگاه مخزن شیر پاستورزه

روش های صنعتی پاستوریزاسیون و گرم کردن شیر خام 
شیر خام را در وهله اول باید پاستوریزه کرده یا بجوشانید.شیر را نباید به صورت خام مصرف کنید.اگر با شیر خام(شیر پاستوریزه و جوشانده نشده)پنیر درست بکنید باید حداقل به مدت 4 ماه آن را نگه داشته و بعد مصرف کنید.روش پاستوریزه و گرم کردن شیر نیز بستگی به محصولی دارد که میخواهید از شیر بدست بیاورید.
همانطور که در محصولات خانگی مانند کنسرو خانگی،مربا خانگی و نان خانگی تمیزی و نظافت حرف اول را میزند،در تولید محصولات لبنی از شیر خام نیز همین گونه است.همان گونه که به هنگام تولید محصولات لبنی در خانه با استفاده از باکتری های مفید(خمیر مایه) به تولید شیر میپردازید باید همان گونه هم مراقب عدم ورود باکتری ها و میکروب های مضر به داخل محصولات باشید.بخاطر همین موضوع نیز در تولیدات محصولات لبنی باید آشپزخانه ،لوازم و ظروفی تمیز داشته باشیم.

نظافت باید در وهله اول باشد
محصولات لبنی باید اولین قدم در ساخت که استفاده می کنید برای تمیز و استریل تجهیزات باشد. ساده ترین راه برای استریل کردن تجهیزات خود را با پر کردن مناسب یک قابلمه آب را به جوش. شما تجهیزات خود را به یک جوش (مطالعه کننده سطحی، فیلتر، و غیره) مقاوم در برابر حرارت پرتاب به مدت 15 دقیقه استفاده کنید. تخلیه تابه قرار داده به یک سینک غربال سترون. قرار دادن یک سینی و یا سطح تجهیزات آشپزخانه سترون خود را.
آشپزخانه مواد آشپزخانه و برای استریل کردن سطوح که تجهیزات خود را با شما تماس خواهد، مخلوط یک قاشق غذاخوری محلول سفید کننده را به 2 لیتر آب است. پاک کردن سطح با استفاده از یک پارچه تمیز. تجهیزات که در گلدان مناسب نیست را می توان با شستن به آب فرو برد سترون. سطوح و تجهیزات برای فرهنگ لبنی از باکتری ها در تماس مستقیم با سفید کننده رشد آسیب باید مطمئن شوید که به طور کامل شستشو باشد. شما می توانید به همان شیوه های استریل کردن تجهیزات خود را به طور کامل ذخیره و سپس تمیز کردن آنها پس از استفاده.
روش های گرم کردن شیر
پس از همه، شما می توانید شروع به تنظیم تجهیزات خود را به کار با حرارت شیر. بهترین شیر به آرامی حرارت. اگر بهترین روش سانتی گراد به مدت 1 دقیقه برای گرم کردن شیر، به خصوص پنیر (حدود دو درجه فارنهایت) تا که به افزایش درجه حرارت از شیر به گرما. شیر به طور مستقیم کیفیت محصول خواهد شد زمان گرمایش و روش را تحت تاثیر قرار می. بنابراین، بسته به محصولات است که شما نیاز به در دمای مناسب از شیر باشد.
با 3 روش ذکر شده در زیر میتوانید شیر را گرم کنید:
1-گرمای مستقیم
قرار دادن اجاق گاز گلدان شیر یا اجاق گاز برای گرم کردن تخلیه به طور مستقیم. وقتی که شما گرم، شیر با این روش می توان شیر دلیل بیش از حد و نگه داشتن ته دیگ بوداده. در صورتی که درجه حرارت افزایش می بیش از حد سریع، شما ممکن است نیاز به حذف گلدان از اجاق گاز است. ما نشان می دهد که شما با استفاده از یک ماهی تابه ضخامت کف و حرارت به آرامی، تکان دهنده به طور مداوم به آتش به طور مساوی توزیع حرارت در یک ماهی تابه.
2- گرم کردن به روش بن ماری(حمام آب)
برای گرم کردن روش حمام آب، محل گلدان شیر را به یک سینک پر از آب گرم است. استفاده از یک دماسنج برای اندازه گیری درجه حرارت آب. اضافه کردن آب گرم به عنوان مورد نیاز برای افزایش دمای شیر. 5 درجه سانتی گراد از درجه حرارت مورد نظر برای گرم کردن شیر از درجه حرارت آب باید بالاتر است. شما می توانید درجه حرارت مورد نظر از شیر با روش حمام آب را به آتش افروزی را شیر گرم شما همچنین موانع خواهد شد.

3- روش بن ماری و گرمای مستقیم
این روش ترکیبی از حرارت مستقیم با روش حمام آب است. برای گرم کردن روش بن ماری، محل تابه را به یک ظرف بزرگتر در بالای اجاق گاز، قرار دادن کمی بیشتر است. قرار دادن یک قابلمه بزرگ آب در اطراف دیگ درونی، اضافه کردن شیر به دیگ درونی. این کمک خواهد کرد شما رسیدن به یک احتراق دمای متعادل از چربی شیر با این روش (که بو داده) می توانید جلوگیری می کند. بسیار آسان است وجود دارد برای افزایش دمای به عنوان مورد نیاز، این روش گرم شیر روش ارجح است.

شیر چگونه پاستوریزه میشود؟
بدون آسیب رساندن به خواص طبیعی و بیولوژیکی شیر خام، همه از ارگانیسم های مضر، باید آن را قبل از شیر استفاده پاستوریزه شوند برای تبدیل شدن به بی اثر ترین باکتری های مضر. شیر خوردن، ماست و یا مواد غذایی تازه و شما را باید شیر بدون پاستوریزاسیون استفاده نمی کند.

شیر به گرما، مفاهیم مختلف جوش و pasteurise. شیر به حرارت، دما باید از شیر شود تا محصول که شما است با روش های مختلف برداشته شده است. این معنا نیست که حرارت از شیر پاستوریزه میشود، فرآیند پاستوریزاسیون متفاوت است. برای شیر جوش است تا حرارت به نقطه جوش. Kaynatılış در همان زمان به شیر را روی حرارت کم به مدت حداقل 10 دقیقه پاستوریزه شوند باید به جوش ادامه خواهد داد.

شیر پاستوریزه فروخته شده در سوپر مارکت ها است خنک کننده گرم در امکانات و تجهیزات ویژه به دست آمده. اگر چه پاستوریزاسیون های مختلف با عملیات حرارتی بین 72 تا 80 درجه سانتیگراد به مدت 12 تا 16 ثانیه، به طور معمول در ترکیه انجام شده است. آیا شما و حرارت خود را از شیر خام و یا شیر پاستوریزه که جوش معنی نیست را دریافت کنید. بعد از پاستوریزاسیون از شیر این است که حداقل 65 درجه گرم می شود تا C در این دما برگزار در حالی که برای به سرعت در حال خنک شود. زیر 65 درجه سانتی گراد برای ساخت و ساز ترین پنیر دلیل این که شما نیاز به استفاده از شیر با گرما، محصولات ساخته شده از شیر غیر پاستوریزه شما باید پس از انتظار حداقل چهار ماه مصرف می کند.

چگونه در منزل یا خانه شیر را پاستوریزه کنیم؟
شما همچنین می توانید خانه خود را پاستوریزاسیون برای کشتن باکتری های مضر و میکروارگانیسم ها در شیر است. حرارت به 65-75 درجه سانتی گراد در گلدان به مزرعه تازه شیر پاستوریزه. به طور مداوم بررسی شیر گرم درجه حرارت از دماسنج. از آنجا که شیر به پروتئین شیر به آسیب نمی حرارت باید بیش از 65 درجه سانتی گراد باشد

پس از دمای انکوباسیون 65-75 درجه سانتی گراد است، 10-15 ثانیه در این درجه حرارت شیر گوسفند را به یک سینک پر از آب یخ برای خنک کردن گلدان پیدا شده است. مرتب هم بزنید برای یک خنک کننده متعادل از شیر است. پس از سرد شدن تا 4 ° C فرآیند پاستوریزاسیون شیر کامل شده است. شیر پاستوریزه از محصول لبنی (ماست، کفیر، پنیر، و غیره). اگر می خواهید انجام دهید، باید فرایند خنک کننده در درجه حرارت مورد نیاز را متوقف کند. شما در اینجا خواهید توجه داشته باشید مسائل، منتظر شیر.
اضاه کردن خمیر مایه به شیر
پس از حرارت دادن شیر در فرهنگ (مخمر) در حال اضافه کردن. آیا شما فرهنگ شیر درجه حرارت مورد نیاز برای محصول (مخمر) شما می توانید در برابر می رسد. اضافه کردن دمای فرهنگ در تولید ماست و پنیر اغلب محدوده 37-42 درجه سانتی گراد آن را توصیف چگونه برای اضافه کردن و آنچه که باید دمای فرهنگ تخمیر که ما در ساخت محصولات لبنی در حالی که توصیف خواهد بود.

به یاد داشته باشید "ترین محصول لبنی طبیعی، چیزی است که شما در خانه خود انجام دهد." 

 
 
İLK TÜRK TİCARET MERKEZİ TAHRAN'A
پنجشنبه 8 تیر 1396 ساعت 10:57 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )

Başkenti Tahranda­ki Türkiye Ticaret Merkezi (TTM) açılması için düzenlenen ge­ziye katılan Ekonomi
 Bakanı Nihat Zeybekci, iki ülke ekonomik ilişkile­rini geliştirmeye büyük önem ver­diklerini söyledi. İlk TTM'nin Tah­randa 2016 yalı sonunda açılması­nın planlandığına dikkati çeken Zeybekci, "Ekonomi Bakanlığımı­zın ihracatın desteklenmesi kapsa­mında aldığı kararla dünyanın 13 merkezinde açmayı planladığımız TTM'nin ilkinin açılısını Tahranda gerçekleştireceğiz. Muhteşem bir bina hazırlandı. Ekonomi Bakanlığı olarak komple kirasını biz karşılıyo­ruz. İsteğimiz, şirketlerimizin gelip burada ofislerini açmaları ve ürün­lerini direkt satmalarıdır" değerlen­dirmesinde bulundu.


Ticarette iki ülkenin milli paraları kullanılacak

Beraberindeki heyette Merkez Bankası, Ziraat Katılım, Ziraat Ban­kası, Borsa İstanbul, TÜSİAD, MÜSİAD, Türkiye İhracatçılar Meclisi, Uluslararası Nakliyeciler Derneğin­den temsilcilerin bulunduğunu dile getiren Zeybekci, "Türkiye-İran iliş­kilerinde ticaretin gelişmesiyle bir­likte bankacılığında gelişmesi lazım. İran bankalarının Türkiye'de, Türk bankalarının da İran'da faaliyet gös­termesi için gerekli adımların atıl­ması gerekiyor. Bununla ilgili önce­den imzalanmış bir anlaşma var. Türkiye'de İran bankaları faaliyet gösterebilir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun (BDDK) bu yönde aldığı bir karar var. Yalan­da bununla ilgili önemli adımları göreceğiz. Bankı Mellat'ın Türkiye'de açılması gerçekleşti. Halk Bankası İran'da çalışıyor. Aynı zamanda Zira­at Bankasının da açılmasını istiyo­ruz" dedi.

Zeybekci, merkez bankaları ara­sında varılan mutabakatla iki ülke arasında milli paraların kullanılma­sıyla ilgili teknik çalışmaların son aşamaya geldiğini anlattı.


İran Türk Ticaret Merkezi İçin Başvurularınızı Bekliyoruz

TTM GİDERLERİNİN YÜZDE 60'I DEVLET TARAFINDAN KARŞILANIYOR.

TİM tarafından Tahran'da Vanek Meydanı Sayedi Caddesine yakın bir lokasyonda 4000 m2 alanlı 5 katlı bir bina Türk Ticaret Merkezi olarak kiralanmıştır.

Bu Merkez'in 400 m2'lik bir bölümü İTHİB tarafından üye firmalarımızca showroom ve ürün sergileme/tanıtım amaçlı olarak kullanılmak üzere Tekstil ve Hammaddeleri Sektörü için ayrılmıştır.

Kira, personel ve tanıtım giderlerinin %60'ı Devlet desteği kapsamında karşılanacaktır.

Alan sınırlı olduğundan, başvurular ön değerlendirme sonrası belirlenecek olup, geç kalmamak adına ofis-mağaza ya da showroom amaçlı İran-Tahran'da kurulacak TTM ön başvurunuz ivedilikle beklenmektedir.

Başvuru için ekte yer alan Ön Talep Formu'nun doldurarak tdharge@itkib.org.tr e-posta adresine iletilmesi rica olunur.

Türk Hava Yolları Tahran ofisi ile birlikte Hazırgiyim, Tekstil ve Hammaddeleri, Kimya ve Mobilya sektörlerinden toplam 63 firmayı bünyesinde bulunduran İran/Tahran Türkiye Ticaret Merkezi faaliyete başlamıştır. Sektör ve firma yetkililerinden oluşan toplam 50 kişilik bir heyet ile gerçekleştirilen İran/Tahran Türkiye Ticaret Merkezi ziyaretinde, firma yetkilileri alan yerleşimlerini sağlayarak eksiklerini tamamlamışlardır.

GTTC Global Fuarcılık Anonim Şirketi;

Merkezi İstanbul ‘da bulunan Uluslararası Ticari bir Kuruluştur.

GTTC Global Fuarcılık Anonim Şirketi;

Firma ve Ürünlerin Markalaşmasını, Firmalarımızın ve Ülkemizin kazanmasını hedefler.

GTTC Global Türk Ticaret Merkezleriyle Devletimizin 500 Milyar $ Stratejik İhracat Hedefine yürüyoruz.

GTTC Global Türk Ticaret Merkezleri yüksek ticari hacmi ve potansiyeli olan ülkelerde gerçekleştirilecektir. Bu ülkelerden öncelikli olanlar arasında İran bulunmaktadır.

Türkiye, İran arasında hedeflenen ticaret hacmi ise 30 Milyar $‘dır.

GTTC Global Türk Ticaret Merkezleri;

Tahran - İran, Ottowa - Kanada, Dubai - UAE, New York & Los Angeles - ABD, Doha - Katar, Sydney - Australya’da

gerçekleştirilmesi için gerekli çalışmalar sürdürülmektedir.

GTTC Global Türk Ticaret Merkezleri Profesyonel standartlarda hazırlanmış güvenilir, kurumsal, ekonomik ve sistematik zemini ve hizmetleri aşağıdaki kuruluşlara sunar.

Üreticilere, İhracatçılara, İthalatçılara, Yatırımcılara

GTTC İran Türk Ticaret Merkezinin 28 Ağustos 2016 tarihinde; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın teşrifleriyle açılışı planlanmıştır.

GTTC İran / Türk Ticaret Merkezi;

Tahran Karadj Otoyolu üzerinde 40.000 m2 alanda Türk Firmalarına hizmet verecektir.

GTTC İran / Türk Ticaret Merkezi;

Ön Müracaatları 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecektir.

GTTC Global Fuarcılık Anonim Şirketi ile Ön Sözleşmesini yapan 100 firmaya 10 – 15 Temmuz tarihlerinde GTTC İran / Türk Ticaret Merkezi ziyaret ettirilecektir.

Kalıcı Kira Sözleşmesi yapılmış olan Firmalar 20 Temmuz - 25 Ağustos 2016 tarihleri arasında GTTC İran / Türk Ticaret Merkezine kalıcı olarak konumlandırılarak 28 Ağustos 2016 tarihinde resmi ve aktif faaliyete başlayacaktır.

GTTC İran / Türk Ticaret Merkezi asgari 6 ay süreyle, cazip fiyatlarla ve profesyonel ek destek hizmetleriyle Türk Firmalarına kiralanacaktır.

İRAN’NIN TİCARET HACMİ ve POTANSİYELİ

İran, 80 Milyon Nüfusu, 411 milyar $ GSMH ile yılda % 8 kalkınma hedeflemektedir.

GTTC İran / Türk Ticaret Merkezinde bulunacak firmalara, İran çevresindeki yüksek potansiyelli Uluslararası pazar, ayrıca cazip imkânlar sunmaktadır.

TÜRKİYE & İRAN TİCARET ANLAŞMALARI KAPSAMINDA SEKTÖRLER ve ÜRÜNLER:

Türkiye ile İran arasında Tercihli Ticaret Anlaşması 1 Ocak 2015 tarihi itibariyle yürürlüğe girmiştir.

Bahse konu Anlaşma kapsamında, Türkiye’nin 6’lı gümrük tarife pozisyonu bazında toplam 140 üründe İran’a tarife indirimi ve kota artırımı; İran’ın ise 6’lı gümrük tarife pozisyonu bazında 125 üründe Türkiye’ye tarife indirimi sağlanması kararlaştırılmıştır.

Böylece toplamda 265 üründe, gümrük vergileri aşağı yönlü revize edilmiştir.

Tercihli Ticaret Anlaşmasının sonunda ise 300 ürünü kapsaması beklenmektedir.

İstanbul Ticaret Odası kayıtlarına göre İstanbul’da 2015 yılında İranlı yatırımcılar tarafından 240 yeni firma kuruldu.

İstanbul’da halen İTO’ya üye İran sermayeli bin 715 firma faaliyet gösteriyor.

İran’ın, Tercihli Ticaret Anlaşması ile Türkiye’ye tarife indirimi sağlayacağı ürünler arasında;
1- Temizlik Ürünleri 12- İnşaat ve Taahhüt 23 -İnşaat Malzemeleri
2- Gıda 13- Medikal Hizmet ve Ürünleri 24 -Kozmetik
3- Plastik Malzemeler 14- Orman Ürünleri 25 -Tekstil
4- Paketleme Endüstrisi ve Ürünleri 15- Makine ve Ekipmanları 26 -Hammaddeler
5- Kimyasallar 16- Mobilya, Hırdavat ve Aksesuarlar 27- Mobilya ve Dekorasyon
6- Çelik Ürünleri 17- Demir ve Demir Dışı Metaller 28- Beyaz Eşya Ürünleri
7- Takı ve Altın 18- Otomotiv Yan Sanayi Ürünleri 29- Otelcilik ve Turizm Hizmetleri
8- Bankacılık 19- Hizmet Sektörü 30- Klimalar
9- Elektrik Ürünleri 20- Elektronik Ürünleri 31- Dijital Tasarım
10- Yazılım 21- Bilgisayar 32- Teknolojik ürünler
11- Turizm 22- Medya  
GTTC GLOBAL FUARCILIK ANONİM ŞİRKETİ HİZMETLERİ;

GTTC Global Daimi Fuarcılık Anonim Şirketleri, GTTC İran Daimi Fuarında bulunacak Türk firmalarına kurumsal ve itibarlı bir zeminde aşağıdaki ek hizmetleri profesyonel şartlarda sunacaktır.

1. Hukuk Danışmanlığı Hizmetleri

2. Mali Danışmanlık Hizmetleri

3. Gümrük Danışmanlığı Hizmetleri

4. Yatırım Danışmanlık Hizmetleri

5. Temsilcilik

6. Distribütörlük

7. Tanıtım Hizmetleri

• Aylık Reklam

• Tv Spotları

• Ulusal ve Bölgesel Gazeteler

• Dergiler

• Radyolar

• Billboardlar

8. Konaklama Hizmetleri

9. Toplantı ve Sunum Hizmetleri

10. Eğitim ve Tercüme Hizmetleri

• Türkçe

• İngilizce

• Farsça

• Arapça

11. Teknolojik/Dijital Hizmetler

• İnternet Bağlantı (ADSL)

• Alan Adı ve Web Hosting

• İnternet Sayfa Tasarımı

12. Temizlik, Güvenlik, Isınma ve Su...

YASAL TEŞVİKLER;

Devletimizin bu konuda destek verdiği , İlgili Bakanlığın Tebliğinde yer alan,“Yurt Dışında Ofis-Mağaza Açma, İşletme ve Marka Tanıtım Faaliyetlerinin Desteklenmesi“ hususunda, GTTC Global Fuarcılık A.Ş. olarak Resmi Makamların Teşvik ve Destek vermesi konusunda aktif, etkin bir şekilde firmalara yardımcı olmaktadır.
 
صفحات
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :