مترجم همزمان ترکی استانبولی و مشاور تجاری در ایران و ترکیه
IRAN Tahran Uluslararası Seramik Fuarı CERAFAIR2017-2018
سه شنبه 31 مرداد 1396 ساعت 11:50 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )


IRAN – Tehran CERAFAIR Fuari 2017-2018
IRAN – Tahran Uluslararası  Seramik Fuarı CERAFAIR 2017-2018

Tahran CERAFAIR fuarı GENEL BAKIŞ

Tahran CERAFAIR, İran seramik üreticileri sendikası tarafından, fayans ve seramik sektöründe gerçekleşen nitel ve niceliksel büyüme ve gelişmelere paralel olarak, fayans ve seramiklerin uluslararası sergileri. Bu sergide ayrıca önemli büyüme yaşandı ve ülkenin üretim ve ihracatının büyümesiyle birlikte adım adım ilerledi. İran seramik üreticilerinin serginin düzenlenmesindeki yaklaşımı; ihracat promosyonu, ithal yerine yerli ürünlerin geliştirilmesi, şirketlerin güçlendirilmesi, makine, yedek parça ve malzeme tedarikçileri gibi üretim zincirlerinin kullanıma sunulması ve nihayetinde rekabet için bir yer oluşturdu. Tüketicilerin ihtiyaçlarına olumlu cevap verebilmek için yüksek kaliteli ürünlerle donatmaktır. Tahran CERAFAIR Fuarı 2017-2018


iran seramik banyo lavoba gerecler fuari2018 2019Uluslararası seramik ve fayans, İran seramik üreticileri sendikası tarafından gerçekleştirildiğinden, İran'daki fayans ve seramik sektöründe yaşanan niteliksel ve niceliksel büyüme ve gelişime paralel olarak, bu fuar da önemli bir büyüme gösterdi ve adım adım ilerledi. Ülkenin üretim ve ihracatının büyümesiyle birlikte. İran seramik üreticilerinin serginin düzenlenmesindeki yaklaşımı; ihracat promosyonu, ithal yerine yerli ürünlerin geliştirilmesi, şirketlerin güçlendirilmesi, makine, yedek parça ve malzeme tedarikçileri gibi üretim zincirlerinin kullanıma sunulması ve nihayetinde rekabet için bir yer oluşturdu. Tüketicilerin ihtiyaçlarına olumlu cevap verebilmek için yüksek kaliteli ürünlerle donatmaktır.Pouya Negar Ceram Parsian Şirketi, yurtiçi ve yurtdışında fayans ve seramik ihtisas fuarları düzenlemek üzere 2016 yılında bir sergi ve ticaret şirketi olarak kurulmuştur. İranlı seramik üreticileri sendikasının teknik ve uzmanlaşmış desteği ile bu şirket, Tahran'ın seramik ve sıhhi tesisatlarından oluşan 11. uluslararası sergilerin değerli tecrübelerinden en iyi şekilde yararlanmaktadır. Bu şirket, İran'ın çini ve seramik endüstrisi haysiyetinde bir sergi açmayı umuyor. Bu şirketin bilgileri aşağıdaki gibidir:Seri imalat teknolojilerinin ortaya çıkışı ve hammadde, enerji, işgücü gibi temel imkânların mevcut olması ve daha da önemlisi çini ve seramik üretiminde uzun süredir var olan durum, seri üretim ve otomasyon için büyük bir hoşgeldin yarattı. Kiremit 1960 yılında yıllık üretim kapasitesi 110.000 metrekare olan ilk sanayi birimleri 1960 yılında kullanılmıştır. Bu fabrikanın kurulmasıyla makine fayanslarının üretimi başlamış ve 1960 aralığında mevcut bilgilere göre 1978 yılına kadar, çini üretim hacmi 12 milyon metrekareye ulaştı. Yılda ve 1979'tan sonra mevcut birimlerin nominal kapasitesi ve inşaat aşamasında gittikçe artmaktadır. (1960-2000) döneminde İran çini ve seramik endüstrisinin büyümesi dengeli bir büyüme göstermiş ve yerli ihtiyaçların ve bu sanayinin olası ihracatının ihtiyaçlarını karşılamıştır. Üçüncü Sosyal-Ekonomik Kalkınma Planı'nın onaylanması ile birlikte, 2001 yılı içinde yatırım imkânı ve döviz rezervleri oluşturulması başlatıldı. Yeni birimlerin inşaatı için yatırım, Bakanlıkların yaptığı sözleşmelerin verilmesi ile Sanayi ve banka döviz tesislerinin ödeme ağı kurulmaya başlandı. Bu yıllarda 900 milyondan fazla s. Verilen işletme ruhsatı. Şu anda, İran'daki tüm fabrikalardaki üretim tesislerinin kurulu gücü 600 milyon metrekareye ulaştı. yıl başına. 120'den fazla üreticiye sahip olan İran çini ve seramik endüstrisi, çeşitli desen ve ebatlarda fayans, yer karosu, porselen ve granit döşeme üretimi için en son teknolojiyi ve uzman kadrosunu kullanarak dünyanın ilk beş ülkesi arasındadır; Üretim kapasitesine göre değişmektedir.Tahran CERAFAIR için mevcut hizmetler

İşletmedeki kurumsal misafirperverlikten, kamuya açık spor ve eğlence etkinliklerinden her bir kitle ve bütçenin gereksinimlerine uygun özelleştirilmiş programlara kadar. Herkes tarafından yaygın olarak bulunmayan deneyimleri ve hiç kimsenin yaşamamış deneyimleri sunmaktan gurur duyuyoruz. İster tema olayı, spor etkinliği, ticaret fuarı, fuar veya sergi, seminer, sanat etkinliği, festival, atölye, gezi turları, özel ilgi turları, boş zaman gezileri, açık araştrmalar, sekretarya servisi ... İsteğinizi aşan uzmanlığımız bizleriz. İşte hizmetlerimiz:


İRAN HAKKINDA

1) NÜFUS: 77.000.000 (2012)
2) DİLLER DİLİ: Farsça
3) ALAN: 1,648,195 km²
4) HÜKÜMET: İslam Cumhuriyeti
5) PARA BİRİMİ: Rial (IRR)
6) DİN: İslam
7) SERMAYE: Tahran

IRAN EKONOMİK GÖSTERGELER

1) GSYİH (ppp): 929 milyar ABD doları (2011) & (dünya r: 17)
2) Kişi Başı: 12200 USDollars
3) Sektörler GSYİH'ya Oranı:
- Tarım: 11,2%
- Sanayi:% 40,6
- Hizmetler:% 48,2
4) Büyüme:% 2,3
5) Endüstriyel Üretim Büyümesi:% 4
6) 2011 yılında dünyayla ticaret borsaları:
207 milyar ABD Doları (ihracat: 131 milyar, ithalat: 76 milyar dolar)
7) Ana İhracat Ürünleri: Ham petrol, Petrokimya, Endüstriyel
Yapımlar, Tarımsal Ürünler ve Teknik Hizmetler
8) Ana İthalat Malları: Endüstriyel Hammaddeler, Sermaye Malı,
Gıdalar ve Teknik Hizmetler
9) Petrol Yedekleri: 136/2 (milyar varil)
10) Gaz Rezervleri: 28 (trilyon metreküp)مرتبط با: İran Fuar Takvimi ,

برچسب‌ها: iran , fuar , takvimi , 2018 , 2019 , seramik , banyo ,

İRAN Uluslararası Doğaltaş, Madencilik fuari Irse 2018-2019
یکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت 07:45 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )


İRAN Uluslararası Doğaltaş, Madencilik veTaş Irse 2018-2019 

Tahran Uluslararası Doğaltaş, Madencilik veTaş Irse 2018-2019 

Maden İşleme Makineleri ve Ekipmanları

DOĞALTAŞ, MADENCİLİK, TAŞ VE MADEN İŞLEME MAKİNELERİ VE EKİPMANLARI

8th Iran Stone Exhibiton IRSE 2016 Fuarı

Doğal taş ve doğal taş makine ürünleri


İran mermer-iran mermer ocakları-iran mermer fiyatları-iran mermer yatırım-iran mermer taş fuarı-iran fuar takvimi- Iran Mermer Blok- Iran Mermer Blok Üreticilerini- Iran Mermer Blok Tedarikçilerini- Iran Mermer Blok Ürünleri- Kaliteli Iran Granit Siyah Üretici -Iran Granit Siyah- gümüş siyah iran gümüş mermer- İran granit çeşitleri , fiyatları , fabrikaları , modelleri , ocakları ,Renkleri- Mermer Granit ve Dogal taslar iran- İran Granit Mermer Traverten-iran çeşitli taşlar- Iran Stone, Iran Travertine, Iran Marble, Iran mine, Iran Stone Manufacture-


İran mermer-iran mermer ocakları-iran mermer fiyatları-iran mermer yatırım-iran mermer taş fuarı-iran fuar takvimi- Iran Mermer Blok- Iran Mermer Blok Üreticilerini- Iran Mermer Blok Tedarikçilerini- Iran Mermer Blok Ürünleri- Kaliteli Iran Granit Siyah Üretici -Iran Granit Siyah- gümüş siyah iran gümüş mermer- İran granit çeşitleri , fiyatları , fabrikaları , modelleri , ocakları ,Renkleri- Mermer Granit ve Dogal taslar iran- İran Granit Mermer Traverten-iran çeşitli taşlar- Iran Stone, Iran Travertine, Iran Marble, Iran mine, Iran Stone Manufacture-Tehran'da kalıcı uluslararası fuar alanındaki 18-21 Haziran 2016'da düzenlenen 8. Tehran uluslararası taş fuarı.

Fuarın organizatörü İran Taş Birliği, icracı şirket ise RoshanRooz CO. (İran Taş Bilgi Merkezi).
İtalyan taş dernekleri dünyanın en önemli derneklerinden biri ve denizaşırı ortağımız olarak fuar organizatörlerinin yanında bu fuarda çalışacağız. Bu basımda farklılaşmak ve daha iyi olması için büyük bir plan yapılmıştır. En iyi taş şirketleri ve taş ocaklarını tanıtmak için azami katılımcı ve ziyaretçi çekerek ve aynı zamanda fuar süresince bir takım eğitim olayları düzenleyerek, taş mimarisindeki önemini göstermeye niyetliyoruz. Fuar, önde gelen üreticileri, ithalatçıları, ihracatçıları, distribütörleri, alıcıları ve inşaat uzmanlarını fuar ve eğitim etkinliğinde dört gün boyunca bir araya getirecek. Zarif yeni İran ve Uluslararası ürünleri izleyin, canlı canlı gösterileri izleyin ve en son ürünleri, teknolojileri, uygulamaları ve en iyi uygulamalardaki tasarım ve yeniliği keşfedin.
Persepolis'i, uluslararası ve tanınmış en eski mimari olarak adlandırabiliriz ve bu bağlantının bir örneği olarak Azadi'nin yeni kulesi olarak adlandırabiliriz.
İran'ın dünya taş endüstrisindeki konumu iyi biliniyor ve
Sürdürülebilir mimariye dikkat eden dünya ana mimari süreci ile ilgili olarak, taş endüstrisi doğa dostu ve İran iklimi ile uyumlu endüstrilerden biridir. Bu endüstrinin büyük potansiyeline yüksek bilgi birikimi ve tüketicilerin ve tasarımcıların farklı bakış açısıyla deluxe ve perdurable işleri çok umutluyoruz. İran'ın sanayi kurma hedeflerinden biri, yerli ve doğa ile uyumlu ve aynı zamanda da güzel ve aynı zamanda da güzel bir malzeme kullandığından Tahran taş fuarı, 6000'den fazla fabrika ve 1200 taş ocağına sahip İran taş endüstrisini tanıtabilir Bahsedilen hedeflere ulaşılmasına yardımcı olmak için benzersiz çeşitlilikte.
İRAN'TA TAŞ SEKTÖRÜ
İran, dünyadaki Petrol ve Gaz'ın muazzam kaynakları ile ünlüdür; ancak, nadir olarak inanılmaz ve çeşitliliği düşünülemeyen boyutta taşların kayda değer yatakları da vardır.
2012'de, dünya üretiminin% 11.63'ü olan 13.500.000 metrik ton boyutlu taş, 1200'den fazla aktif ocaktan elde edildi.
Öte yandan, taş üretim yapan ve üreten standart, özel ve ısmarlama bitmiş taşlar üreten yaklaşık 6500 bitki bulunmaktadır. Taş bitkilerin toplam işleme kapasitesi temel olarak iç talepleri karşılamak için kullanılan 120 milyon metrekare (Minimum) kadardır.
İran'da boyutlu taşlar için çok talep edilen bir iç pazar var.
Eski taş sanat geleneklerinden esinlenen İran mimarları gelenek, yenilik ve modernliği doğal taş uygulamasıyla birleştirmeye çalışırlar.
Doğal taş, farklı renk ve türlerde, binaların, dış mekanların, kaplamanın ve merdivenlerin cephesinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Yurt içi inşaat projelerinde taş uygulaması o kadar fazladır ki, üretilen taşların büyük bir yüzdesi iç talepleri karşılamak için kullanılmaktadır.
Bununla birlikte, modern teknolojinin uygulanması, uluslararası pazarlar için pazarlanabilir olan standart döşeme ve fayansların üretilmesine neden olmuştur.

İLERİ GEREKEN ADIMLAR
Son yıllarda, İran Taş Sanayii farklı açılardan dikkate değer ölçüde gelişti.
Çalışan sayısının 20000'den fazla olduğu tahmin edilen taş ocaklarında, patlayıcı maddelerin uygulanması kesinlikle yasaklanmıştır. Modern teknikler temelinde yeni sömürü planları yapılmıştır.
Bu arada taş ocakları, modern makine ve teçhizatla donatılmıştır.
Taş işleme, en modern teknoloji ve makinelerden yararlanan bazı modern tesislerin kurulması nedeniyle de gelişmiştir.
Aynı zamanda, eski ve yıpranmış makinelerin değiştirilmesi için yatırımları teşvik etmek için büyük çaba harcandı. Günümüzde taş işleme tesislerinin sayısı 85000'in çalıştığı yaklaşık 7000'e yükselmiştir.
Buna ek olarak, taş endüstrisi için makine ve teçhizat imalatçılarının yanı sıra, iç ve dış ticarette faaliyet gösteren pek çok şirket var.
Bu nedenle, İran Taş Sanayinde toplam istihdam sayısı 100.000 olarak tahmin edilebilir, bu da İran ekonomisinde taş endüstrisinin önemli rolünü göstermektedir.
İRAN TAŞ SEKTÖRÜNÜN BOYUTLARI
Traverten: Traverten, tortul taş, İran'da büyük rezervlere sahiptir.
Eşsiz dokusu ve çekici renk ve tasarımıyla İran Traverten, Avrupa ve ABD'nin gelişmiş pazarlarında büyük talebe sahiptir Bazı nadir Tür İran Travertenleri ile ilgili en iyi örnek Azarshahr Traverten olup açık sarı, açık kahverengi ve kırmızı renktedir (Soraya olarak bilinir) Kırmızı) lüks pahalı bir taş olarak kabul edilir.
Ayrıca Mahallat (İran'ın orta kesimi) ocaklarındaki Bej ve beyaz travertenler (Atashkooh), boyutlu taş ihracatı için en iyi seçenekler arasındadır.

Mermer: İran mermeri, kaynak, tasarım çeşitliliği, renk ve doku açısından boyutlu taşların ihracatı için ayrıcalıktır. Dehbid Beige (Royal Botticino olarak bilinir) gibi bazı İran mermerleri sıkılık, işleme esnekliği ve renk ve desen zarafeti açısından benzersizdir.

Onyx: Yeşilden sarıya ve beyaza kadar uzanan Onyx, İran'ın farklı yerlerinde önemli kaynaklara sahiptir.
Onyx renk çeşitliliği, onu uluslararası pazarlarda kârlı ve rakipsiz bir iş yapmıştır.

Granit: İran, geleneksel olarak Mermer ve Traverten özellikle Onyx çeşitliliği ile bilinir, ancak son on yılda yüksek kaliteli Granitlerin muazzam kaynakları keşfedildi ve sömürüldü.

İran Granitleri, kırmızı, siyah, yeşil ve pembe gibi büyük ve küçük granülasyon ile mermer desenli farklı renklerde görünür; bunun en iyi örneği, gelişmiş uluslararası pazarlarda büyük talep gören Yeşil Granit (Cosza Esmeralda olarak bilinir) 'dir Kuzey Amerika gibi.
Sertliği ve dayanıklılığı nedeniyle Granit esas olarak dış mekanlarda kullanılır.

Örganizatörün Web Sitesi:   


مرتبط با: İran Fuar Takvimi ,

برچسب‌ها: iran , mermer , tas , dogal tas , fiyat , ocak , ureticiler ,

دستگاه تولید نخ پلی پروپیلن)پلی اسپین)
جمعه 13 مرداد 1396 ساعت 03:20 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )

دستگاه تولید نخ پلی پروپیلن)پلی اسپین)

مارک دستگاه اوزچلیک ترکیه(Özçelik)
سال ساخت: 2002
محصول: نخ رنگی CF PP
ماده خام مورد استفاده: چیپس پلی پروپیلن : PP (Polipropilen chips)

قیمت دستگاه 275 هزار دلار

قیمت دستگاه شامل موارد زیر نیز میشود: کمپرسور،چیلر،خشک کن هوا،تانک هوا،دستگاه نخ کارتلا،نخ گیر در اندازه های مختلف،اینونتور،دستگاه اندازه گیری و دیگر قطعات یدکی میشود.

الیاف پلی پروپیلن| دستگاه برش و دوخت اتوماتیک نخ های پلی پروپیلن | خط تولید الیاف پلی استر| خط تولید نخ نواری| مارک دستگاه اوزچلیک ترکیه| الیاف پلی پروپیلن| قیمت الیاف پلی پروپیلن|الیاف پلی پروپیلن در بتن|مشخصات الیاف پلی پروپیلن|فرمول پروپیلن|کاربرد پلی پروپیلن|روش های تولید پروپیلن|تولیدکنندگان پلی پروپیلن در ایران|روش های تولید پلی پروپیلن


الیاف پلی پروپیلن| دستگاه برش و دوخت اتوماتیک نخ های پلی پروپیلن | خط تولید الیاف پلی استر| خط تولید نخ نواری| مارک دستگاه اوزچلیک ترکیه| الیاف پلی پروپیلن| قیمت الیاف پلی پروپیلن|الیاف پلی پروپیلن در بتن|مشخصات الیاف پلی پروپیلن|فرمول پروپیلن|کاربرد پلی پروپیلن|روش های تولید پروپیلن|تولیدکنندگان پلی پروپیلن در ایران|روش های تولید پلی پروپیلنمقدمه:
پلی ¬ پروپیلن برای اولین بار به دست آورد پلیمر stereoregular صنعتی önem هستند است. الیاف پلی پروپیلن از معرفی به عرصه نساجی در 1970s و تبدیل به یک عضو importante از الیاف مصنوعی از خانواده به سرعت در حال رشد است. امروز پلی ¬ پروپیلن مکان چهارم در پشت "سه بزرگ" کلاس فیبر، به عنوان مثال برخوردار پلی استر، نایلون و اکریلیک. با این حال، به دیگر الیاف کالا، پوشاک و منسوجات خانگی مخالف استفاده از آن شده است و نه محدود. بخش عمده ای از الیاف تولید می شود برای کاربردهای صنعتی استفاده می شود.

چه پلی پروپیلن؟
پلی پروپیلن (PP) یک گرمانرم است.

این یک ساختار خطی بر اساس مونومر CnH2n است. این است که از گاز پروپیلن در حضور یک کاتالیزور مانند کلرید تیتانیوم ساخته شده است. علاوه بر پردازش PP یک محصول پالایش نفت است.

موستار بسیار پلی پروپیلن کریستالی استفاده می شود و به طور منظم هندسی (به عنوان مثال isotactic) مخالف ترموپلاستیک آمورف، مانند پلی استایرن، پی وی سی، پلی آمید، و غیره، که به صورت تصادفی رادیکال قرار داده شده (به عنوان مثال atactic) است.

گفته شده است که تبلور PP دارای سطح متوسط بین پلی اتیلن سبک (LDPE) و پلی اتیلن چگالی بالا (HDPE)؛ از سوی دیگر از PP تا به درجه حرارت کار بالاتر و استحکام کششی از پلی اتیلن.

رزین پلی پروپیلن برای اولین بار توسط جولیو ناتا در اسپانیا تولید شد، اگر چه تولید تجاری در سال 1957 آغاز شد.

فرایند تولید الیاف پلی پروپیلن / رشته:
تراشه های پلی ¬ پروپیلن می توان به الیاف / رشته های ذوب ریسی سنتی تبدیل، هر چند پارامترهای عملیاتی نیاز بسته به محصولات نهایی به تنظیم شود. فرآیندهای spunbonded و ذوب الیاف دمیده همچنین تکنیک های بسیار مهم برای تولید نبافته می باشد. به عنوان مثال، تولید الیاف زیر که در شکل.

شکل: دیاگرام شماتیک از جزء اصلی واحد تولید الیاف از PP.
شناسه با شکل نشان داده شده. نظرات اضافی و شرح شرح زیر است:
اکستروژن: L / D = 30، نسبت تراکم = 1: 3.5
اندازه گیری: یک یا دنده در حال چرخش بیشتر پمپ های possibily پلیمر مذاب می فرستد و فشار از طریق بسته در حال چرخش برای همگن کردن کالا، تغذیه بسته در حال چرخش در یک نرخ ثابت و Preventors نوسانات به دلیل پیچ اکسترودر.
ریسندگی: بسته در حال چرخش شامل سه بخش فیلتر، توزیع کننده (که توزیع بیش از پلیمر مذاب به مرگ سطح) و می میرند. قطر جان خود را از 0.5 به 1.5MM متفاوت است، بسته به منکر مورد نیاز است.
رفع: رشته های تازه اکسترود در یک "بوکسور" خوب است که 3 M3 / دقیقه بدون متهم به صدمه زدن به رشته ای از هوای سرد توزیع خواهد شد سرد می شود.
تکمیل: به منظور بهبود آنتی استاتیک و کاهش سایش.
داغ کشش: به منظور افزایش خواص فیزیکی و مکانیکی.
چین دار: به منظور بهبود فله.
ترموست: این یک درمان در هوای گرم یا بخار است که حذف تنش های داخلی و شل الیاف است. این الیاف حاصل حرارت مجموعه با افزایش و منکر می باشد.
برش: الیاف به 20 تا 120 میلی متر طول بسته به اینکه آیا آنها برای پنبه و یا سیستم پشمی در نظر گرفته شده را کاهش دهد.
Biaxially گرا پلی ¬ پروپیلن (BOPP):
هنگامی که فیلم پلی پروپیلن اکسترود و کشیده در هر دو جهت ماشین و در سراسر جهت دستگاه است آن را به نام Biaxially گرا پلی پروپیلن. چرخ دستی های دومحوری قدرت جهت گیری را افزایش می دهد و وضوح. به طور گسترده ای BOPP به عنوان یک ماده بسته بندی برای بسته بندی محصولات مانند غذاهای میان وعده، محصولات تازه و شیرینی سازی استفاده می شود. این آسان است به کت، چاپ و لمینیت است به ظاهر مورد نیاز و خواص برای استفاده به عنوان یک مواد بسته بندی. این فرایند تبدیل به طور معمول به نام. به طور معمول به صورت رول های بزرگ که به صورت رول کوچکتر در اتاق های برش ماشین آلات برای استفاده در ماشین آلات بسته بندی افقی تولید می شوند.
İran Tahran Güncel Hotel Fiyatları
پنجشنبه 12 مرداد 1396 ساعت 01:47 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )


İran Tahran Güncel Hotel Fiyatları

Tahranın orta ve ucuz Hotel ve pansiyonları


tahran hotel*tahran pansiyon*iran hotel*tahran 3 yıldızlı hotel-tahran 4 yıldızlı hotel*tahran hotel fiyatları*tahran hotel rezervasiyonu

Güncelleme Tarihi         03.08.2017


Aftab Hotel Tahran     *       24 Dolar

Hotel Mehr Tahran    *     25 Dolar

Keshavarz pansiyon Tahran     *       29   Dolar

Arad Hotel Tahran    26 Dolar

Hotel sasan Tahran     32    Dolar

   Danesh Hotel     35    Dolar

Sorush   Hotel   38 Dolar    

مرتبط با: Şiraz Hotel fiyat ,


فروش ماشین جوراب بافی در ترکیه
یکشنبه 8 مرداد 1396 ساعت 09:08 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )

فروش ماشین جوراب بافی

ماشین ها کاملا سالم و تمیز و آماده به کار هستند
دستگاه جوراب بافی لوناتی اس 400- Lonati-400 S
5 عدد مدل سال 2000
14 عدد مدل سال 2002
22 عدد مدل سال 2003

قیمت کل 41 دستگاه جوراب بافی لوناتی ایتالیا 200 هزار دلار میباشد/دستگاهها موجود در ترکیه هستند.

در ضمن دستگاههای دیگر جهت تولید جوراب و جوراب بافی نیز موجود میباشد.(مارک های کامفورت روسو comfort rosso-کمپرسور،فن و....)
در صورت درخواست مدل های پائین تر نیز موجود میباشد.6 عدد دستگاه لوناتی مدل 400 ساخت سال 1996- 3 عدد مدل سال 1998 با قیمت مناسب به فروش میرسد.دستگاه جوراب بافی-دستگاه جوراب بافی - مشاوره و آموزش دستگاه جوراب بافی. دستگاه جوراب بافی خانگی و صنعتی - دستگاه جوراب بافی تمام اتوماتیک قابل استفاده خانگی و صنعتی-تولیدی جوراب بافی-سوزن برای تولید انواع مختلف جوراب-جوراب بافی - مکانیکی - کامپیوتری و نحوه خرید دستگاه-فروش دستگاه های جوراب بافی-کارگاه جوراب بافی-دستگاه های جوراب بافی و اسکاج بافی-دستگاه جوراب بافی -قیمت دستگاه جوراب بافی اتوماتیک-درامد دستگاه جوراب بافی-هزینه راه اندازی کارگاه جوراب بافی-قیمت دستگاه جوراب بافی دست دوم-قیمت دستگاه جوراب بافی در اصفهان-فیلم دستگاه جوراب بافی-قیمت انواع دستگاه جوراب بافی کامپیوتری-آموزش کار با دستگاه جوراب باف


دستگاه جوراب بافی-دستگاه جوراب بافی - مشاوره و آموزش دستگاه جوراب بافی. دستگاه جوراب بافی خانگی و صنعتی - دستگاه جوراب بافی تمام اتوماتیک قابل استفاده خانگی و صنعتی-تولیدی جوراب بافی-سوزن برای تولید انواع مختلف جوراب-جوراب بافی - مکانیکی - کامپیوتری و نحوه خرید دستگاه-فروش دستگاه های جوراب بافی-کارگاه جوراب بافی-دستگاه های جوراب بافی و اسکاج بافی-دستگاه جوراب بافی -قیمت دستگاه جوراب بافی اتوماتیک-درامد دستگاه جوراب بافی-هزینه راه اندازی کارگاه جوراب بافی-قیمت دستگاه جوراب بافی دست دوم-قیمت دستگاه جوراب بافی در اصفهان-فیلم دستگاه جوراب بافی-قیمت انواع دستگاه جوراب بافی کامپیوتری-آموزش کار با دستگاه جوراب باف
رده بندی دستگاههای جوراب بافی الکترونیکی

رده بندی ماشنین هاو دستگاههای جوراب بافی بر اساس سیلندر های موجود در دستگاه ویا نوع بافت آنها میباشد.

تاریخ دستگاها و ماشین های جوراب بافی

ماشین های امروزی اگر چه بر اساس بافت و نقش و نگار بسیار متفاوت با ماشین های قدیمی باشند ولی تاریخ جوراب بافی بسیار قدیمی است.بر اساس اولین نوشته های تاریخی یافت شده شاعر یونانی هیسیدوس، از یک آستر شبیه کفش که بسیار نرم است و از پشم حیوانات ساخته شده است حرف میزند.رومی ها نیز به پاها و مچ پاهای خود باندهای پارچه ای میبستند.برای اولین بار در قرن دوم نوعی جوراب از پوست بز درست شدولی انعطاف پذیر نبود.در مصر باستان بین قرن دوم و سوم جوراب های بافته شده ثبت شده است.
جوراب های دست بافت

اولین جوراب دست بافت در قرن 17 هجری درست شده است.بعد از جوراب های دست بافت ویلیام لی انگلیسی دستگاه جوراب بافی اختراع کرد که با دست و پا کار میکرد.بعد از آن و در قرن های بعد این دستگاه از طرف افراد و موسسات مختلف توسعه داده شد و به دستگاههای الکترونیکی جوراب بافی امروزه رسید.

رده بندی دستگاههای جوراب بافی اتوماتیک
رده بندی بر طبق سیلندر های دستگاه
دستگاههای جوراب بافی بر اساس تک و دو سیلندره رده بندی میشود.
دستگاههای جوراب بافی تک سیلندر
در دستگاههای جوراب بافی تک سیلندر قابلیت بافت صاف و کج راه را ندارد و فقط بافت صاف را میدوزد.
انعطاف پذیری و دوام جوراب تولید (به سرعت لباس، طول
) تهیه دیده و غیره از آن تولید شده توسط سیلندر دو دستگاه جوراب جوراب بافی
آن کم است. علی رغم این عیب ساختاری است که می تواند به سرعت به روند مد پاسخ
با توجه به انعطاف پذیر آنها در بازار شناخته شده است. این ماشین ها شامل سابق
مدل های ماشین جوراب بافی محدود در حالی که دستگاه های نسل جدید از ویژگی های یک تخت بافت گره
به جز برای قادر بودن به سمت جک.
5
شکل 1.1: برق تک سیلندر ماشین بافندگی جوراب
برق تک ماشین آلات جوراب سیلندر که در تصویر بالا مشاهده می کنید، با کیفیت بالا
و برای تولید چند رنگ جوراب الگو، ضخامت های مختلف (میلی متر)، تک سیلندر و
تنها یک ماشین است. 15 رنگ در همان رنگ، برای یک طبقه در کل 5 2
رنگ زمین، آن را ممکن است برای تولید جوراب. جوراب را می توان به الگوی کلی کشیده شده است. همان
4 رنگ + زمان جوراب زنانه ساقه بلند می توان با استفاده از رنگ زمین از تایر، 3D متوجه شدم
جوراب می تواند انجام شود.
6
1.1.3. دو رول جوراب ماشین آلات بافندگی
تزیین برتر در این ماشین ها، متشکل از دو سیلندر مقابل غلطک بالا، غلطک پایین
این باعث می شود بافت ساده. سوزن به دست آمده زیرا آنها می توانند در هر دو سیلندر بالا و پایین کار
ساختار پارچه بسیار انعطاف پذیر و با دوام است. همچنین در دو سیلندر دستگاه جوراب
با تغییرات مناسب به تک سیلندر جوراب ماشین آلات بافندگی است که می تواند تولید
همچنین ممکن است به تولید جوراب.
تصویر 1.2: الکترونیک دو سیلندر دستگاه جوراب
الکترونیکی دو جوراب سیلندر ماشین آلات بافندگی که در تصویر بالا مشاهده linkslinks
(پخت) برای تولید جوراب الگو، ضخامت های مختلف (میلی متر) سیلندر دوقلو
و دو برابر کردن ماشین. یک ردیف از دادن دو رول وجود دارد.
1.2. کارمندان بندی رسمی توسط نوع
موقعیت ژاکارد بافندگی با توجه به نوع کاری که آنها الکترونیک ماشین آلات بافندگی جوراب
کارکنان، لینک-لینک-کارگران و کارکنان به عنوان بافت ساده تحت سه اردوی ملی افغانستان نام başlık
می توان آن را مورد بررسی قرار.
7
1.2.1. کارمندان با الکترونیک ژاکارد ماشین آلات بافندگی جوراب مکان
ماشین آلات جوراب بافی ها در یک ترتیب خاصی از نخ از رنگ های مختلف استفاده می شود.
موقعیت های ژاکارد. کاهش آستین پایین و آستین پایین تر از انتخاب رنگ از سوزن
الگوی است که با کمک توپ انجام شده است. نقوش و تصاویر بر گره جوراب در موقعیت کار
جوراب بر روی دستگاه، یک ردیف از 2 یا 3 رنگ به دو دسته با توجه به وضعیت اضافه
جدا.
جک رتبه با استفاده از جوراب 2 رنگ باعث می شود یک دستگاه سیستم موقعیت یابی 2 (2
پاییز) نامیده می شود دستگاه. تعداد رنگ در یک ردیف با یک نیاز ثابت استفاده می شود برای ماندن
با کاهش تعداد رنگ استفاده شده در شاتل جوراب 6 (یا بیشتر) می تواند حذف شود.
دو سیلندر، به عنوان یک ژاکارد دو رنگ با استفاده از 2 موقعیت ماشین آلات جوراب بافی
الگوی توپ مورد نیاز است.
جک رتبه باعث می شود یک جوراب جوراب ماشین آلات بافندگی با 3 رنگ موقعیت 3
سیستم (پاییز) ماشین آلات نامیده می شود. ماندن تعداد ثابت از رنگ های مورد استفاده در یک ردیف
تعداد رنگ در جوراب به شرط با کاهش شاتل 9 (یا بیشتر) مورد استفاده قرار می تواند حذف شود. 3
جوراب سیستماتیک به دلیل جوراب کشش کمتر از 2 افزایش سیستماتیک در تعداد رنگ
سوزن های بافندگی را کاهش می دهد اموال. برخی از تغییرات در دستگاه موقعیت ژاکارد (دو
کم کردن زبان واحد از نخ با استفاده از سوزن محکم نگاه داشتن ضخامت و غیره مختلف) ساخته شده linkslinks
(امداد) را می توان مانند مش دست آمده است.
1.2.2. کارمندان ها لینک ها الکترونیک جوراب ماشین آلات بافندگی
الگوی قادر به همان رنگ الگوهای طریق توپ و بافندگی عناصر کمک
مشخص با نشان دادن ماشین. لینک های لینک در حال کار دو سیلندر ماشین آلات جوراب بافی.
هر دو ماشین جوراب ژاکارد موقعیت در حال اجرا هر دو لینک لینک 2 دستگاه قادر
آن را به نام است. سه الگوهای در این نوع از دستگاه توپ وجود دارد، الگوی توپ
موقعیت یکی دو جک بافی لینک-لینک ها لینک های لینک و سه سیستم ژاکارد
در موقعیت های 4 الگوی ماشین آلات جوراب در حال اجرا توپ وجود دارد، که 3
دیگر این است که آنها را موقعیت در ژاکارد بافندگی لینک-لینک ها
1.2.3. کارمندان الکترونیک و پودی بافندگی حلقوی جوراب ماشین آلات بافندگی
تنها کارکنان هستند ماشین بافندگی تخت می باشد. شاتل ممکن است با تغییر رنگ جوراب ارائه شده است.
این مش می توانید در تمام دستگاه کار کند. در این دستگاه الگوسازی چند رنگ
انجام می شود.
1.3. توسعه جوراب ماشین آلات بافندگی
جوراب دست کشباف به شکل کنونی خود در قرن 17 رسیده اند. دست بافتنی پیش
انگلیسی ویلیام لی سازمان ملل متحد جوراب با دست و اولین دستگاه بافندگی-پا انجام می اختراع
پس از در دستگاه تولید شده است. در قرن بعد این دستگاه
آخرین فن آوری امروز توسعه یافته توسط افراد یا سازمان های مختلف "الکترونیکی
جوراب "است به دستگاه تکامل یافته است.
8
1.3.1. توسعه تک سیلندر جوراب ماشین آلات بافندگی
فروش خط تولید کامل آسفالت موجود در ترکیه
یکشنبه 8 مرداد 1396 ساعت 06:42 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )


فروش خط تولید کامل آسفالت موجود در ترکیه

خط تولید و دستگاههای تولید آسفالت مدل سال 2006

قیمت 500 هزار دلار- دستگاهها موجود در ترکیه
ظرفیت تولید 160 تن در ساعت

مقدار آسفالت تولید شده در طی 8 سال 350 هزار تن
سرویس ها و تعمیرات به موقع انجام شده و خط تولید و دستگاهها کاملا سالم میباشد. 


فروش خط تولید کامل آسفالت خط تولید و دستگاههای تول- خط تولید آسفالت- تجهیز خط کامل کارخانه آسفالت-قیمت کارخانه آسفالت-فروش خط تولید آسفالت گرم-دستگاه آسفالت دسته دوم-دستگاه آسفالت گرم دسته دوم-قیمت آسفالت-کوره آسفالت- خط تولید کامل آسفالت-میکسرآسفالت-نوار نقاله-بچینگ-فیدر-بالابر- خط تولید کامل آسفالت-نوار نقاله-بچینگ-فیدر-بالابر-راه اندازی خط تولیدآسفالت-فروش نوارنقاله-فروش تسمه نقاله-بچینگ پلانت-سیستم توزین- دستگاههای تولید آسفالت مدل سال-

فروش خط تولید کامل آسفالت خط تولید و دستگاههای تول- خط تولید آسفالت- تجهیز خط کامل کارخانه آسفالت-قیمت کارخانه آسفالت-فروش خط تولید آسفالت گرم-دستگاه آسفالت دسته دوم-دستگاه آسفالت گرم دسته دوم-قیمت آسفالت-کوره آسفالت- خط تولید کامل آسفالت-میکسرآسفالت-نوار نقاله-بچینگ-فیدر-بالابر- خط تولید کامل آسفالت-نوار نقاله-بچینگ-فیدر-بالابر-راه اندازی خط تولیدآسفالت-فروش نوارنقاله-فروش تسمه نقاله-بچینگ پلانت-سیستم توزین- دستگاههای تولید آسفالت مدل سال-آسفالت چیست و چگونه تولید میشود؟

آسفالت اسم جامع و عامه ای است که به نفت،گاز،هیدروکربن مایع و جامد گفته میشود.به هیدرو کربن های مایع نفت خام،به شکل گاز آن گاز طبیعی و به شکل جامد ان بستگی به مخلوط آن آسفالت،پارافین و قیر گفته میشود. نفت بیرون آمده از چاه،بعد از مرحله تقطیر و جدا شدن اجزاء آن به پارافین،بنزین و.... تبدیل میشود.بعد از این مرحله، قیر که در شرایط معمولی آب و هوا به دلیل سفت بودن قابل استفاده نمیشود. با روشی متفاوت از بنزین مازوت،نفت سفید و با مخلوط کردن با آب رقیق شده و برای استفاده مناسب میشود.در این مرحله آخر دیگر آسفالت برای پوشش خیابان مناسب و قابل استفاده است.
آسفالت اولین باربرای عایق کاری در حمام و منابع آب تمدن بین النهرین استفاده شده است.در مصر باستان نیز برای جلوگیری از فرسایش رود نیل، قطعات سنگ های بزرگ را به وسیله قیر به هم متصل کرده و کنار رود میچیدند.استفاده از آسفالت به عنوان پوشش راهها در زمان بابلیان اتفاق افتاده است.در سال 1595 در جزیره ترنیداد ونزوئلا گل دریاچه به عنوان آسفالت طبیعی شناخته شد و برای عایق بندی کشتی ها استفاده گردید.در اوایل سال 1800 جان مک ادام با خرده سنگ و قیر اولین جاده آسفالت را ساخت.در سال 1871 اولین آسفالت مخلوط گرم تولید شده و به ثبت رسید.در سال 1907 با استفاده از قیر نفت پالایشگاه اولین آسفالت تولید شد.در سال 1955 سازمان بین المللی پوشش های آسفالت با نام ناپا تاسیس شد. سال 1956 نقطه عطفی در صنعت آسفالت بود،در این سال پروب های الکترونیکی فینیشر و غلطک های آسفالت صاف کن برای اولین بار استفاده شد.در اوایل سال 1970 آسفالت دوباره به صورت فراگیر مورد استفاده قرار گرفت و تحول بزرگی در اقتصاد آن زمان دنیا به وجود آورد.امروزه فقط در آمریکا سالیانه 70 میلیون تن آسفالت به صورت بازیافت دوباره به چرخه تولید باز میگردد.
İRAN'DAN YAPILAN İTHALATA ZORUNLU KONSOLOSLUK ONAYI GELDİ..!
جمعه 6 مرداد 1396 ساعت 11:10 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )


İRAN'DAN YAPILAN İTHALATA ZORUNLU KONSOLOSLUK ONAYI GELDİ..!

Kaynak:  PAGEV

Gümrüklerde yapılan bir uygulama ile Pazartesi (24.07.2017) gününden itibaren, İran’dan yapılan her türlü mal ithalatı sırasında kullanılan faturanın, İran’daki Türk Konsolosluğu'na onaylatılması zorunlu hale getirilmiştir. Bu yaptırımın sebebi ile ilgili olarak İran tarafının Türk ihracatçılara benzer bir uygulama yapması (mütekabiliyet) sonucu bu tür bir düzenlemeye gidildiği bilgisi verilmiştir. Söz konusu uygulamanın getireceği ek maliyet ve bürokrasinin doğuracağı zaman kaybının yanında, halihazırda ithal edilmek üzere malları yola çıkan firmaların durumunda da ciddi bir belirsizlik vardır.

Gerek bu yaptırımın sanayicimizi olumsuz etkilemesinin engellenmesi, gerekse mevcut şekliyle nasıl uygulanacağı ile ilgili başta Bakanlıklarımız olmak üzere, TOBB, TİM, DEİK, Sanayi ve Ticaret Odalarımız bilgilendirilmiş olup, görüşmelerimiz devam etmektedir.

Bakanlıkla yapacağımız görüşmelerde paylaşılmak üzere konuyla ilgili soru ve sorunlarınızı pagev@pagev.org.tr mail adresi vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Konuyla ilgili, 2 Ağustos 2017 Çarşamba günü saat 14.00'de, PAGEV Merkezinde bir istişare toplantısı gerçekleştirilecek olup, katılım durumunuzu Vakfımızdan Uğur Aktel'e (pagev@pagev.org.tr, 0212 425 13 13) bildirmeniz önemlidir. Sizleri konu hakkında bilgilendirmeye devam edeceğiz.


SON DAKİKA ! İLK SONUCU ALDIK: İRAN‘DAN İTHALATTAKİ ENGEL, GEÇİCİ OLARAK DURDURULDU..!


Bu hafta başından beri yaşanan “İRAN’dan ithalatta zorunlu fatura onayı” süreci ile alakalı bugün yaptığımız bilgilendirmede, aniden uygulanan bu yaptırım sorununun çözümü için Bakanlığımızdan ilk planda 45 günlük bir süre verilmesini talep ettiğimizi belirtmiştik.

Amacımız öncelikle halihazırda ithal edilmek üzere malları yola çıkan firmaların gümrükten mallarını çekebilmesi ve yeterli bilgilendirmenin ve değerlendirmenin yapılması idi.

Biraz önce aldığımız duyumda gümrüklerde bu uygulamanın, konsolosluklar gerekli hazırlığı yapana kadar şimdilik durdurulduğu tarafımıza iletildi. Mağdur firmalarımız mallarını biran evvel gümrüklerden çekip, üretimlerinde kullanabilirler.

İlk aşamada, üretim çarklarının fazla aksamadan devam etmesi bizim en büyük mutluluğumuzdur. Bundan sonra da sürecin kalıcı çözümü noktasında konunun takipçisi olmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla,

Yavuz EROĞLU
Başkan


مرتبط با: İran'la İş Yapmak ,


Tahran hotel Fiyatları-Tahranda 3 ve 4 yıldızlı oteller
سه شنبه 3 مرداد 1396 ساعت 06:21 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست S.Dargaahi | ( نظرات )Tahran hotel Fiyatları-Tahranda 3 ve 4 yıldızlı oteller

 örnek olarak Tahranın bir kaç ünlüotelin fiyatlarını paylaşıyorum.

Güncelleme tarihi: 25.07.2017 


Tahran hotel fiyat-tahran otel fiyat-tahran ferdowsı hotel-tahran grand hotel-tahran espinas hotel-tahran atlas hotel-tahran persian azadi hotel-tahranın ucuz hotelleri-tahranda nerde kalınır-tahran 3 yıldızlı hotel-tahran 4 yıldızlı hotel-tahran 5 yıldızlı hotel

Tahran hotel fiyat-tahran otel fiyat-tahran ferdowsı hotel-tahran grand hotel-tahran espinas hotel-tahran atlas hotel-tahran persian azadi hotel-tahranın ucuz hotelleri-tahranda nerde kalınır-tahran 3 yıldızlı hotel-tahran 4 yıldızlı hotel-tahran 5 yıldızlı hotel


Hotel Hejab
http://www.hotelhejab.com/en
120 dolar
------------------------------------------------------------------------------------
Hotel Marlik
http://en.marlikhotel.ir/contact/
83 Dolar
--------------------------------------------------------------------------------------
Atlas Hotel
http://www.atlas-hotel.com/
100 Dolar
-------------------------------------------------------------------------------------
Ferdowsi Hotel
http://www.ferdowsihotel.com/en
143 Dolar
مرتبط با: Şiraz Hotel fiyat ,


 
صفحات
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :